Epoksidiniai reaktoplastikai


Epoksidiniai reaktoplastikai. Nuvalykite , kol nesukietėjo. Com Materials epoxy. Lt lt klijai ir dervos 15264 epoksidine derva 014kg. Moment klijai. Lt lt gaminiai epoksidiniai klijai moment repair epoxy 1min ir 5min instant mix. Lt LDM PDF Metrastis 15 Stiklo restauravimas. Lt LDM PDF Metrastis 14 Ragauskiene Epoksidines dervos. Com lt document view 24273655 inovatyvios polimerinaa statybinaa medaa iagos ir dirbiniai 17 http // dspace. Lt bitstream 1402 1281 Kiznievic Inovatyvios WEB.


Epoksidiniuose ir poliesteriniuose polimeruose kaip kietikliai naudojami daugiafunkciai junginiai (glikoliai, tiaminai, izocianatai). Jie daly- – 20 – vauja kondensacijos reakcijose ir naudojamos kaip medžiagos, kurios skatina polimerizacijos procesą (naftenatai, peroksidai).

Poliadiciniai reaktoplastikai skiriami į poliuretaninius ir epoksidinius reaktoplastikus.

Epoksidiniai reaktoplastikai (EP) gaunami kietinant kietikliais epoksidines dervas. Kietinimo metu nesusidaro mažamolekulių junginių, nesikeičia kietinamos dervos tūris, derva gerai sukimba su pluoštais, metalais, stiklu, keramika. Šios dervos naudojamos universaliems klijams, dangoms, pluoštiniams ir sluoksniuotiems kompozitams gaminti. Epoksidiniai reaktoplastikai naudojami aukštos kokybės dirbiniams gaminti, nes yra brangesni ir pakankamai ilgai kietinami šaltuoju būdu. Į tokius dirbinius kartu su kietikliais ir aktyviais skiedikliais dedama elastingumą ir atsparumą smūginėms apkrovoms didinančių priedų. Pagaminti dirbiniai yra stiprūs ir termiškai stabilūs, nedegūs, jie naudojami presavimo formoms, ma- šinų detalėms gaminti. Statybos pramonėje visuomeninės paskirties pastatuose iš epoksidinių dervų dažnai formuojamos plastikinės dangos. Epoksidinės dangos dengiamos ant betono, suformuojant atsparią dilimui ir aplinkos poveikiams grindų dangą. Norint padidinti epoksidinio sluoksnio stiprį, į epoksidinę dervą dedama užpildų – kvarcinių smėlių, kurių grūdelių skersmuo 0,3–0,6 mm.

  • Medžiagų mokslas Referatas
  • Microsoft Word 1056 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (763 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Epoksidiniai reaktoplastikai
    10 - 8 balsai (-ų)
Epoksidiniai reaktoplastikai. (2016 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/epoksidiniai-reaktoplastikai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 07:27
×