Ergonomika mano darbo aplinkoje


Ergonomika referatas. Ergonomikos isvados. Kas yra darbo aplinka. Kosmetologu ergonomika. Mano darbo aplinka. Ergonomika isvados. Ergonomika namuose. Ergonomikos referatai. Kambario ergonomika. Ergonomikos referatas.

Įvadas. Ergonomika. Fizinė ergonomika. Pažinimo ergonomika. Socialinė ergonomika. Ergonomikos principai. Darbo aplinka. Mano darbo aplinka. Ergonominiai veiksniai. Išvados. Naudota literatūra.

Mokslinės literatūros ergonomikos tema yra be labai daug ir joje gana plačiai analizuojami, todėl ieškojau pačių pagrindų, kuriuos perskaičiuos visi suprastu, ar bent įgautų supratimą kas ji yra, internetas yra prikimštas visokios informacijos, kuria ir aš pasinaudojau, taip lengviau ir paprasčiau, bet neapseita be knygų, kurių yra visuose bibliotekose. Kai skaitai atrodo, kad viskas svarbu ir negalima ko nors praleisti, bet galima tai padaryti. Aš pasirinkau darbo aplinkos ergonomika,y., kai aš būnu mokykloje čia ir būna mano darbo aplinka, bet kadangi aš dabar esu namuose, mano darbo aplinka yra namai, o jei tiksliau mano kambarys. Ergonomika, tai viskas aplink mus. Todėl labai sunku išsirinkti kokią temą rašyti, todėl pasirinkau šią, nes joje jaučiuosi geriausiai

Šiuo atveju mano darbo aplinka yra mano kambarys, mano kambarys yra stačiakampio formos, su grindimis, langais ir durimis, sienomis, ant langų užuolaidos, ant grindų kilimas, ant durų mano rankinė. Taip pat yra televizorius reikalingas tam, kad žinotum kas dedasi už namų sienų. Stalas pamokoms ruošti, kris yra pagrindinis akcentas mano darbo aplinkai sudaryti, ant jo sudėtos pamokos, kurias reikia paruošti, arba knygos, kurias skaitau, taip pat tušiukas su pieštuku. Kambaryje yra drabužiu spinta, kurioje yra mano rūbai, kurios galėtu ir nebūti mano darbo aplinkoje, kaip ir lovos, kurioje aš miegu, nes beskaitydama guliu ir užmiegu neperskaičiuos sugalvoto skaičiaus puslapių kiekio, kuri nusistatau sau kaip riba iki kada negaliu atsitraukti nuo knygų. Yra knygų spinta, kuri reikalinga sukurti darbo aplinkai, kompiuteris yra svarbiausia šiuolaikinio darbo aplinkos įrankis, kuris leidžia padaryti pavestas užduotis, arba lengviau susirasti reikiamos informacijos.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1327 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ingrida
  • Ergonomika mano darbo aplinkoje
    6 - 2 balsai (-ų)
Ergonomika mano darbo aplinkoje. (2012 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ergonomika-mano-darbo-aplinkoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 08:47
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo