Ergonomikos reikšmė darbuotojų saugai ir sveikatai


Ergonomikos svarba. Darbuotoju sauga ir sveikata. Ergonomikos reiksme darbu saugai ir sveikatai. Darbuotoju sauga ir sveikata imoneje referatas. Darbo sauga ir ergonomika. Ergonomikos reikšmė darbuotujų saugai ir sveikatai. Zozio reiksme ergonomika,ergonominiai veiksniai. Ergonomika ir sveikata. Ergonomikos aktualumas. Ergonomikos vaidmuo žmonių saugai.

Ergonomikos reikšmė darbuotojų saugai ir sveikatai. Įvadas. Darbo tikslas: išsiaiškinti ką reikia žinoti norint užtikrinti saugias ir sveikas darbo sąlygas sau ir kitiems. Ką daryti jei dirbant mūsų taisyklės yra pažeidžiamos. Darbų saugos reikšmė ir uždaviniai. Teisiniai darbų saugos dokumentai. Darbdavių ir darbuotojų pareigos saugos srityje. Darbų saugos ir sveikatos kontrolė. Darbo trukmė. Nelaimingi atsitikimai. Iš nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinės ligos socialiniam draudimui skirtų lėšų mokamos šios išmokos:. Kenksmingų medžiagų poveikis žmogaus organizmui. Saugi darbo aplinka. Išvados. Sąntrauka. Summary. Naudota literatūra. Ergonomika – mokslas tiriantis žmogaus psichofiziologines galimybes, ribas ir ypatumu darbo procese. Remiantis egronomikos išvadomis ir rekomendacijomis, kuriamos optimalios darbo sąlygos, didinančią darbo našumą, intensyvumą, saugumą, tausojančios žmogaus sveika-tą.Drabuotojų sauga ir sveikata, tai labai atktuali tema mums visiems. Kiekvienas iš mūsų dirbdami ar įdarbindami asmenį norime užtikrinti geras bei kokybiskas darbo sąlygas. Pažeidžiant įstatymus, žmonėms padaroma ne tik moralinė bet ir dažnai ir fizinė žala, gali buti net pavojinga gyvybei. Tam, kad mes užtikrintume ir sau ir aplinkiniams saugų bei kokybišką darbą turime gerai išanalizuoti teisinius darbų saugosįstatymus bei poystatiminius aktus, kurie reglamentuoja darbuotojų saugą ir sveikatą Lietuvoje. Žinoma reikia neužmiršti to, kad mes turime ne tik teises bet ir pareigas, ir tam kad užtikrintumėme saugų bei evektyvų darbą visi turime laikytis nustatytos tvarkos.Taigi šias teises garantuoja Lietuvos Respublikos Konstitucijos 48 ir 49 straipsniai. Darbo tikslas. Išsiaiškinti ką reikia žinoti norint užtikrinti saugias ie sveikas darbo sąlygas sau irkitiems. Ką daryti jei jei dirbant mūsų taisyklės yra pažeidžiamos. Darbo uždaviniai. Pateikti teisinius darbų saugos dokumentus. Išnagrinėti darbų saugos ir sveikatos kontrolę. Išsiaiškinti vidutinę darbo trukmę. Išnagrinėti nelaimingus atsitikimus. Normali darbuotojų darbo laiko trukmė įmonėse negali būti ilgesnė kaip 40 darbo valandų per savaitę. Vidutinis maksimalus darbo laikas kartu su viršvalandžiais 7 dienų laikotarpiu neturi viršyti 48 valandų. Darbo dienos trukmė kartu su pertrauka pailsėti ir pavalgyti negali būti ilgesnė kaip 12 valandų per parą.

Darbo tikslas: išsiaiškinti ką reikia žinoti norint užtikrinti saugias ie sveikas darbo sąlygas sau ir kitiems. Ką iš nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinės ligos socialiniam drergonomika – mokslas tiriantis žmogaus psichofiziologines galimybes, ribas ir ypatumu darbo procese. Remiantis egronomikos išvadomis ir rekomendacijomis, kuriamos optimalios darbo sąlygos, didinančią darbo našumą, intensyvumą, saugumą, tausojančios žmogaus sveikatą. Kiekvienas iš mūsų dirbdami ar įdarbindami asmenį norime užtikrinti geras bei kokybiskas darbo sąlygas. Tam, kad mes užtikrintume ir sau ir aplinkiniams saugų bei kokybišką darbą turime gerai išanalizuoti teisinius darbų saugosįstatymus bei poystatiminius aktus, kurie reglamentuoja darbuotojų saugą ir sveikatą Lietuvoje. Žinoma reikia neužmiršti to, kad mes turime ne tik teises bet ir pareigas, ir tam kad užtikrintumėme saugų bei evektyvų darbą visi turime laikytis nustatytos tvarkos.

Darbo tikslas: išsiaiškinti ką reikia žinoti norint užtikrinti saugias ie sveikas darbo sąlygas demokratinėje valstybėje žmogus turi prigimtinę ir konstitucinę teisę laisvai pasirinkti darbą bei verslą, turėti tinkamas, saugias ir sveikas darbo sąlygas. Šias teises garantuoja lr konstitucijos 48 ir 49 straipsniai.

Lr seimas 2000 m. Spalio 17 d. Pakeitė ir papildė žmonių saugos darbe įstatymą ir priėmė naują lr darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymą.

Darbuotojų sauga ir sveikata – visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ir planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose, kad darbuotojai būtų apsaugotidarbdavys privalo laikytis saugos ir sveikatos teisės aktų reikalavimų, sudaryti darbuotojui saugias ir sveikas darbo sąlygas. Darbuotojai turi – saugoti savo ir kitų sveikatą, saugiai dirbti, susipažinti su saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimais ir jų laikytis.

  • Sauga Kursinis darbas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2011 m.
  • 20 puslapių (6096 žodžiai)
  • Kolegija
  • Renata
  • Ergonomikos reikšmė darbuotojų saugai ir sveikatai
    10 - 1 balsai (-ų)
Ergonomikos reikšmė darbuotojų saugai ir sveikatai. (2011 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/ergonomikos-reiksme-darbuotoju-saugai-ir-sveikatai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 00:43
×