Erkių rūšys


Erkiu tipai. Erkes rusys. Skaidres apie erkes. Nuogos lytines lupos foto. Veido erkes. Erkes tipai. Erkkiu rusys. Erkės skaidrės.

Erkių apibūdinimas. Erkių rūšys. Iksodinės ( šuninės) erkės - sukelia erkinį encefalitą ir Laimo ligą. Laimo ligos pažeidžiamas organas ar kūno dalis Įsisiurbus erkei po 2-32 dienų erkės juda aplink įkandimo vietą, toliau plinta limfagyslėmis, sukeldamos limfmazgių padidėjimą, arba išplinta krauju į kitas odos sritis ar kitus organus. Kaip atpažinti erkinį encefalitą? Erkiniam encefalitui įkandimo vietos paraudimas nebūdingas. Po kiek dienų įkandus erkei pasireiškia pirmieji ligos požymiai? Trumpiausias laikas - po trijų dienų. Erkės ištraukimas iš odos ( jei ant odos yra pakitimų, kreiptis į gydytoją). Niežinės erkės (Niežai yra odos liga, kurią sukelia niežinės erkės. Veido erkės Pastaruoju metu visi, norintys atsikratyti seborėjos, spuogų, kreipdamiesi i kosmetologus ar dermatologus, dažnai gauna patarimą atlikti odos analizę ir išsiaškinti ar neišplitusi erkutė - demodeksas. Maisto produktuose gyvenančios erkės Maisto erkes galima rasti krūvomis laikomuose grūduose, ant sūrio, miltų ar paprasčiausiai apipelijusio maisto. Bičių erkės (Varoatozės erkė ) Savo aštuoniomis kojomis erkės prikimba prie suaugusių bičių ar jų lervų ir siurbia vidaus skystį. Dulkių erkės Namų dulkių erkės į žmogaus gyvenamas patalpas dažniausiai patenka su viršutiniais drabužiais. Erkės skaidytojos Tai erkės, kurios gyvena, dirvožemyje ir skaido organines medžiagas iki neorganinių. Voratinklinė erkutė Tai labai mažas 0,4- 0,5 mm kenkėjas.
  • MS PowerPoint 1910 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių
  • Aida
  • Erkių rūšys
    10 - 2 balsai (-ų)
Erkių rūšys. (2014 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/erkiu-rusys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:12
×