ERP sistema


ERP samprata. Pagrindiniai ERP elementai. Pagrindiniai ERP moduliai. ERP struktūriniai sluoksniai. ERP gamintojai. ERP privalumai. ERP sistemų nauda ir trūkumai. Palyginsime dvi programas. "Rivilė gama". „Roda“. VVS sistemų palyginimas. Išvados.

ERP sistemos yra sukurtos pagal tam tikrą struktūrą. Ji yra sudaryta mažiausiai ir 3 pagrindinių sluoksnių: parodymo/pateikimo sluoksnis (Presentation Layer), aplikacijos/programinės įrangos (Application Layer), duomenų bazės (Database Layer) sluoksnis.

Sap ag microsoft oracle baan hansa business solutions visma mgf.

„Rivilė GAMA“ – populiari programa; neribotas įmonių skaičius; mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms; platesnė modulinė struktūra, kiekvieną modulį galima pirkti atskirai - klientas gali įsigyti tik tuos modulius, kurie jam reikalingi ir tik tiek, kiek jų reikia; patogus naudojimas; bet žymiai brangesnė. Platina dešimtyje Lietuvos miestų ir Latvijoje. "Rivilė" mokymo centre organizuojami kursai. Konsultavimas telefonu nemokamas.

„RODA“ – populiari programa; neribotas įmonių skaičius; mikro ir mažoms įmonės (tinka verslo ir nepelno įmonėms); nedidelė modulinė struktūra; atskirai galima įsigyti tik kasos aparatų valdymo modulį; sudėtingesnis naudojimas; galima taisyti uždarytų praeitų apskaitos laikotarpių duomenis ir iš naujo uždaryti laikotarpius.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 666 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (379 žodžiai)
  • Paratiro
  • ERP sistema
    10 - 4 balsai (-ų)
ERP sistema. (2014 m. Birželio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/erp-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 12:36
×