Es eksporto ir importo pobūdis ir tendencijos Lietuvoje


Es prekybos tendencijos. Importo tendencijos 2013. Es prekybos balanso tendencijos. Eksporto ir importo raida. Lietuvos eksporto ir importo raida ir perspektyvos. Es eksportas pasaulyje. Eksporto ir importo partneriai lietuvoje. Es prekybos tendencijos 2013. Lietuvos importo ir eksporto tendencijos. Importo tendencijos lietuvoje 2013 metams.

Es eksporto ir importo pobūdis ir tendencijos. Įvadas. Es tarptautinė prekyba (informacinė-teorinė dalis). Tarptautinės prekybos struktūra. Tarptautinės prekybos pobūdis. Tarptautinės prekybos politikos forma. Es eksporto pobūdis ir tendencijos. Es eksportas pagal prekių grupes. Es eksportas pagal prekybos partnerius. Es importo pobūdis ir tendencijos. Importas pagal prekių grupes. Importas pagal prekybos partnerius. Tyriamoji analitinė dalis. Tyrimo analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Didėjant globalizacijai pasaulyje, didėja žinių taikymas ekonomikoje, gerėja susisiekimas tarp šalių to reiškinys yra tarptautinė prekyba.

Tarptautinės prekybos srityje ES yra didžiausia veikėja viso pasaulio mastu. Jos eksportas ir importas sudaro 20% pasaulio importo ir eksporto. Tad šiame darbe yra atliekama ES eksporto ir importo analizė pagal tarptautinės prekybos pobūdį ir tendencijas.

Pagrindinis darbo tikslas yra išanalizuoti ir aprašyti ES eksporto ir importo pobūdį, bei tendencijas.

Uždaviniai:

1.Apžvelgti ES tarptautinės prekybos balanso kitimą;

2.Išanalizuoti ES eksportą ir importą pagal prekių grupes;

3.Ištirti ES eksportą ir importą pagal prekybos partnerius.

4.Išanalizuoti ir palyginti Lietuvos įmonių eksporto ir importo tendencijas su ES šalimis.

Tyrimo metodai: anketinė apklausa

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (3438 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurimas
  • Es eksporto ir importo pobūdis ir tendencijos Lietuvoje
    9.7 - 3 balsai (-ų)
Es eksporto ir importo pobūdis ir tendencijos Lietuvoje. (2013 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/es-eksporto-ir-importo-pobudis-ir-tendencijos-lietuvoje.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 21:16
×