ES kova su užterštumu (naujų narių ir senbuvių palyginimas)


Lentelių ir paveikslų sąrašas. Lentelių sąrašas. Paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Teorinė dalis. Politinės-teisinės aplinkos apsaugos priemonės. Šiluminiai poveikiai. Kas toliau? Kodėl šylame? Ką daro žmogus? Europos sąjungos politinis požiūris. Kiti tyrimai ir sprendimai. Reglamentavimas LT. Analitinė dalis. ES narės. Investavimo taisyklė. Airija. Belgija. Griežtės kova su teršimu iš laivų. Portugalija. Užteršti vandenynai – užteršti paplūdimiai. Tušti tinklai. Sergančios jūros. Lietuva. Dirvožemio gerinimas. Dirvožemio degradacija. Tiesioginis dirvožemio sunaikinimas. Siūlymai dirvožemio kokybės apsaugai. Jūros teršimo šaltiniai. Nafta Lietuvos pajūryje. Cheminio ginklo kapynas baltijos jūroje. Kodėl baltija jautri teršimui. Kaip gydyti baltiją. Lent.

Vanduo, švarus oras, ir žmogaus mityba – nuo šitų trijų dalykų tiesiogiai priklauso žmogaus kasdienė savijauta, nuotaika, bei sveikata. Teršdami aplinka kenkiame žemėje augantiems augalams, o paskui jais mintame. Naikiname ir taip nykstančius gyvūnus, bei retai sutinkamas augalų rūšis.

Manau teršėjų visiškai sustabdyti neįmanoma, aišku didindami baudas jų kiekį žymiai sumažinsime. Manyčiau nedarbo metu dauguma žmonių, o pagrinde studentai kuriems pinigai niekada ne prošal – būtų ne prieš padirbėti – galima kas savaitgalį rengti šiukšlių rinkimo darbus. Tokie renginiai vyksta, tačiau vieną kartą į metus parinkus šiukšles gamtos ne išsaugosi, o tuo labiau neišvalysi nuo visų šiukšlių, nes šiukšlinama kasdiena.

O kita vertus gamtą, mes griauname patys – todėl gamtos problemą reikia pradėti spręsti savo pasąmonėje, o ne valstybių lygmenyje.

Jeigu Lyginti ES senbuvių ir naujų narių įtaka aplinkos apsaugai – jų įtaka tiesiogiai priklauso nuo valstybės ekonominės padėties, kuo stabilesnė ekonomika tuo didesni indeliai į aplinkos darbus ir jos išsaugojimą.

  • Microsoft Word 285 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (9752 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karteris
  • ES kova su užterštumu (naujų narių ir senbuvių palyginimas)
    10 - 5 balsai (-ų)
ES kova su užterštumu (naujų narių ir senbuvių palyginimas). (2015 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/es-kova-su-uzterstumu-nauju-nariu-ir-senbuviu-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 13:12
×