Esamojo aš apibūdinimas


Saves apibudinimas. Apibudinimas apie save. Kaip apibudinti save. Apibudinti save. Kaip save apibudinti. Atminties reikšmė mano profesinės veiklos efektyvumui. Apibudinimai apie save. Saves apibudinimo pavyzdys. Vaiku elgesys su nepazystamais zmonemis. Kaip apibudinti save?.

Psichologijos rašinys. Žmogus jau gimsta su tam tikromis savybėmis. Tai priklauso nuo jo genotipo – unikalaus, kiekvienam skirtingo genų derinio. Temperamentas – tai individo psichikos ypatybių, nuo kurių priklauso psichinės veiklos dinamika (intensyvumas, tempas, ritmas), visuma. Tai įgimta ir santykiškai pastovi asmenybės savybė. Temperamento tipai yra tokie: flegmatikas, cholerikas, sangvininkasir melancholikas. Save priskirčiau prie melancholikų ir flegmatikų. Prie melancholikų save priskiriu nes esu uždaras, paskendęs vidiniuose išgyvenimuose, jautrus, tylus, turiu stiprų pareigos jausmą. O prie flegmatikų save priskiriu nes esu ištvermingas, valingas ir principingas, esu ramus uždaras žmogus, nemėgstantis rodyti savo emocijų ir jausmų. Reikia mane nuolat pastūmėti kokiai nors veiklai, nes pats dažnai pritrūkstu stimulo ir dažnai laukiu iki paskutinės minutės. Stengiuosi su niekuom nekonfliktuoti, o jei ir įsiveliu į kokį konfliktą tai neinu iki galo, kad įrodyčiau savo tiesą. Gyvenime man labiausiai iš mano savybių padeda tai, kad aš esu draugiškas, stengiantis su niekuom nekonfliktuoti, todėl neturiu jokių priešų. Esu užsispyręs ir siekiu savo tikslų, bet prieš siekdamas savo tikslo gerai apgalvoju pasėkmes ir ar tą tikslą galiu pasiekti be jokių nuostolių. Norėčiau labiau pasitikėti savo jėgomis, būti iškalbingesnis ir būti atviresnis su savo artimais žmonėmis. Ttėvų auklėjimas, draugų ratas suformavo manyje tokį charakterį. Šeimoje ir tarp dargų beveik niekada nekildavo konfliktų. Aš save vertinčiau, kaip ramaus būdo žmogų. Neieškau konfliktų, visada bandau jų išvengti. Su nepažystamais žmonemis sunkiai susibendrauju. Su nepažystamaisiais niekada neatvirauju. O su draugais esu atviras. Darbe sutariu su visais. Tenka darbe paskirstyti darbus bendradarbiams ir apmokyti naujai atejusius dirbti. Savo darbe turiu pasitiketi savo jėgomis, nes jei nepasitikečiau, tai neišeitų kitiems bendradarbiams tinkamai nurodyti kas ką turi dirbti. Dažniausiai savo gyvenime sutinku produktiviosios vertybinės orentacijos žmones. Tai tokie žmonės kurie gebi panaudoti savąsias kūrybines jėgas, savyje glūdinčias galimybes. Jei jaučiasi ir yra laisvi, jie yra nepriklausomi nuo ko nors. Bet jie gali būti savųjų silpnybių, įpročių belaisviais. Manau, kad ir aš esu produktiviosios vertybimės orentacijos. Prioritetą teikiu gyvenimo, estetinėms ir dorovinėms vertybėms. Vertybių pagrindas- pasirinkimas ir nusiteikimas.

  • Psichologija Rašiniai
  • 2012 m.
  • Axa
  • 5 puslapiai (1394 žodžiai)
  • Psichologijos rašiniai
  • Microsoft Word 20 KB
  • Esamojo aš apibūdinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Esamojo aš apibūdinimas. (2012 m. Kovo 31 d.). http://www.mokslobaze.lt/esamojo-as-apibudinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 01:58