Esė apie mirties bausmę


Skaidres apie mirties bausmes. Mokslinė ese apie mirties bausme. Ese mirties bausme. Ese pagrindine tema. Ese tema mirtis. Moksline ese. Esė rasinys apie mirti. Moksliniai esė. Rašinelis apie mirties bausmę. Pirmoji lietuvos mirties bausme.

Pagrindinė diskusijų tema: ar turi būti mirties bausmė, ar ji turi būti uždrausta? Be to, jei nužudysi nusikaltėlį, kuo būsi geresnis už jį patį? Koks skirtumas tarp serijinio žmogžudžio, kario, teroristo ar pareigūno, vykdančio mirties bausmę? Ar mirties bausmė sumažins nusikaltimų skaičių?

Mirties bausmė yra viena seniausių pasaulyje taikomų sankcijų už labai sunkius nusikaltimus. Mirties bausmės ištakos, ko gero, akmens amžiuje. Tyrinėtojai mano, kad pirmasis įstatymas apie mirties bausmės įvedimą yra Babilono valdovo Chamurapi įstatymas XVIII a. pr. m. e. Juo remiantis buvo baudžiama už žmogžudystę, melagingą liudijimą ir vagystę. Tačiau nežinoma, kas, kur ir kada pirmasis buvo pasmerktas mirti užmušant akmenimis ar pririšant ar prikalant ant kryžiaus ar nukertant galvą, sudeginant ant laužo, ketvirčiuojant ar pasodinant ant kuolo. Nežinoma, ir kas sukalė pirmąsias kartuves ir pirmą kartą bausmės įvykdymą atliko sušaudant.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (1256 žodžiai)
  • Universitetas
  • Audra
  • Esė apie mirties bausmę
    10 - 1 balsai (-ų)
Esė apie mirties bausmę. (2012 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ese-apie-mirties-bausme.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 17 d. 23:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo