ESĖ UAB „Restoranų grupė FORTAS“


Įvadas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Lietuvoje, o ypatingai Vilniuje, smarkiai didėja turistų srautai, todėl nenuostabu, kad maitinimo paslaugas teikiančių įmonių kūrimasis įgauna vis didesnį pagreitį ir kiekvienais metais jų atidaroma vis daugiau. Vilniuje, konkurencija maitinimo įstaigų srityje – gana didelė. Tai kelia gana nemažai sunkumų sėkmingai veiklai. Todėl būtina išsiskirti iš konkurentų ir turėti lojalių klientų ratą. Mano savarankiško darbo užduotis: pasirinkti vieną maitinimo paslaugas teikiančią įmonę ir išnagrinėti ją.

Savarankiškam darbui atlikti, pasirinkau UAB “Restoranų grupė FORTAS” įmonę. Man reikėjo susipažinti su įmonės pagrindine veikla, teikiamomis paslaugomis. Pasidomėti restoranų tinklo siūlomomis lojalumo programomis. Išanalizuoti konkurentus, restoranų tikslinę rinką.

„Restoranų grupė FORTAS“ egzistuoja jau 17 metų, ji yra įkūrusi 15 restoranų ir vykdo sėkmingą viešojo maitinimo veiklą. Įmonės restoranai siūlo papildomas paslaugas: pobūvių, banketų, furšetų, asmeninių švenčių, įmonės vakarėlių bei lietuviškos tematikos renginių organizavimą; rengia lietuviškų patiekalų degustacijas; aptarnauja turistines grupes; gaminą maistą išsinešimui.

Restoranų tinklas turi didžiulę naujienlaiškių bazę, kuriai priklauso apie 5000 vartotojų. Juos pasiekia naujausios žinios apie restoranų veiklą, patiekalus ir, žinoma, geriausi pasiūlymai ištikimiems klientams. Visos naujienos yra skelbiamos ir Facebook puslapyje, plakatuose šalia restoranų bei savaitraščiuose “Laisvalaikis”, “Mieste”, “Balsas.lt” su kuriais įmonė vykdo barterinius mainus. “Restoranų grupė FORTAS” turi planų apie apps programėlės sukūrimą tik saviems vartotojams, kartu suderinant lojalumo programą ir visiškai atsisakant nuolaidų kortelių. Tai padėtų klientams gauti naujienas tik su specialiai jiems, pagal jų poreikius pritaikytus pasiūlymus.

  • Microsoft Word 181 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1327 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • ESĖ UAB „Restoranų grupė FORTAS“
    10 - 9 balsai (-ų)
ESĖ UAB „Restoranų grupė FORTAS“. (2015 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/ese-uab-restoranu-grupe-fortas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 17:56
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!