Esminiai vakarų ir rytų vertybių skirtumai


Kulturu skirtumai tarp vakaru ir rytu. Rytų ir vakarų skirtumai?istorija. Rytu ir vakaru kulturos filosofijos skirtumai. Skirtumaj tarp rytu ir vakaru filosofijos. Rytu ir vakaru moterų skirtumai ir panašumai. Vakaru ir rytu kulturu skirtumai. Bendrazmogiskosios vertybes rasinys. Vartotoju vertybiu skirtumai. Rytu ir vakaru frontu panasumai.

Esminiai vakarų ir rytų vertybių skirtumai. Rašinys apie rytų ir vakarų tautų vertybes.

Slūgstant jos Išėjimo sukeltam šokui Ivanauskaitę vis daugiau pradedame suvokti kaip unikalią asmenybę Lietuvos kultūroje. Akivaizdu, kad jos kūrybos populiarumo negalima paaiškinti vien tik masinį vartotoją žavinčiu iš jos knygų po klajonių Rytuose trykštančiu hipnotizuojančiu įvairių egzotizmų, užslėptų erotinių žmogaus gyvenimo pusių atskleidimu ir žinių srautu. Norint suvokti magišką jos asmenybės ir kūrybos patrauklumą reikia kalbėti ne tiek apie egzotiškus simbolius, tačiau ir apie amžinus dalykus. Tuomet paaiškės, kad pro išorinių kaukių maskaradą ir daugybę egzotiškų, neretai keistai derančių tarpusavyje ekstravagantiškų detalių Jurgos kūryboje skleidžiasi daugybė vertę turinčių dalykų, ryškėja humanistinei postmodernizmo kultūros krypčiai būdinga universalių bendražmogiškųjų vertybių paieška.

Jurga buvo Lietuvoje reto laisvo ir atviro pasauliui, jo įspūdžiams, kitoms kultūrinėms tradicijoms žmogaus tipas.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (467 žodžiai)
  • Mokykla
  • Milda
  • Esminiai vakarų ir rytų vertybių skirtumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Esminiai vakarų ir rytų vertybių skirtumai. (2013 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/esminiai-vakaru-ir-rytu-vertybiu-skirtumai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:31
×