Estafetės Žaidimų reikšmė ir klasifikacija


Žaidimai. Žaisdamas vaikas. Žaidimai ugdo. Besikeičiančios žaidimo situacijos iš vaiko reikalauja. Žaidimai klasifikuojami Labai įvairiai. Judrieji žaidimai. Judrieji žaidimai gali būti. Judrieji žaidimai Pagal poveikį organizmui skirstomi. Viena iš populiariausių ir prieinamiausių judriųjų žaidimų formų yra. “Estafetės” kilmė. Estafečių populiarumą lemią. Estafetes galima grupuoti. Estafetės gali būti grupuojamos ir kitaip. Estafetės žaidžiamos pagrindinėje pamokos dalyje, kai. Estafečių žaidimų didaktika. Estafečių žaidimams reikalingas inventorius. Naudota literatūra.

Žaidimai - ypatinga vaikų veikla.Jie yra neatskiriama vaiko vystimosi dalis, nes dauguma žaidimų vyksta natūraliai,laisvai,vaikui nesukeldami įtampos,jam patiriant malonumą.Žaidimai perduoda nepakeičiamą patirtį,jie dažniausiai susiję su judėjimu,aktyvia judamąja veikla.

* lavėja fiziškai. * kaupia patirtį. * sužino apie savo veiksmų įtaką. * susipažįsta su savo kūnu, jo galimybėmis. * sužino jį supančios aplinkos ir daiktų savybes. * užmezga pažintį ir mokosi bendradarbiauti.

Draugiškumą. atsakomybę už savo veiksmus ir už šalia esantį. moko reguliuoti savo veiksmus valią sąžiningumą.

Pagal pagrindinius didaktinius tikslus žaidimai gali būti: (dalykiniai, laisvi (improvizaciniai), mokomieji); pagal kilmės pobūdį ir pagrindinę paskirtį skiriami: ( judrieji , sporto ir tautiniai žaidimai ).

* su taisyklėmis (siužetiniai, be siužeto), * be taisyklių, * su sporto veiksmais, * žaidimai-rateliai.

“ Estafetė ”(prancūzų k.) kadaise reiškė skubų pranešimą, perduodamą vienas kitą pakeičiančių pasiuntynių. Estafetės astsirado tada, kada reikėjo perduoti skubias žinias:raitelis arba bėgikas, įveikęs tam tikrą nuotolį, perduodavo surašytų žinių paketą, pranešimą.

* atliekamų judesių įvairovė, * veiklos keitimo galimybės, * organizavimo paprastumas.

* linijinės, * priešpriešinės, * estafetės ratu, * paprastos estafetės, * sudėtingos estafetės.

Pagal pagrindinį judėjimo būdą:bėgimo,metimo,šuolių ir pan.; Pagal tai,kokias fizines ypatybes lavina:greitumo, įvairių rūšių jėgos,vikrumo ir pan.

  • MS PowerPoint 2819 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (603 žodžiai)
  • Universitetas
  • Juozas
  • Estafetės Žaidimų reikšmė ir klasifikacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Estafetės Žaidimų reikšmė ir klasifikacija. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/estafetes-zaidimu-reiksme-ir-klasifikacija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:28
×