Estafetės


Estafetes vaikams. Estafetes uzduotys. Estafeciu zaidimai. Žaidimai estafetės. Estafeciu inventorius. Estafečių+užduotys. Estafetes zaidimai. Estafetės ir žaidimai. Estafečių užduotys. Estafetės ir žaidimai darželinukams.

Estafečių esmė, prasmė, grupavimo būdai. Įvadas. Estafečių žaidimai vaikų fizinio ugdymo procese. Estafečių grupavimas. Žaidėjų galimybės ir interesai. Estafetės kūno kultūros pamokose. Estafečių žaidimų didaktika. Inventorius. Išvados. Literatūra.

Žaidimai apibūdinami ir klasifikuojami remiantis įvairiais aspektais. )ie gali atspindėti darbo procesą (ir šių žaidimų kilmė yra būtent darbo procesas), būti žaidžiami spontaniškai ir neribojami taisyklių, nesiekia¬ma konkretaus rezultato („namai“, „parduotuvė“]. Taip pat tai gali būti sąmoninga specialaus parengtume žaidėju veikla, kurios tikslas – įrodyti savo pranašumą, prieš varžovus, laikantis visuotinai priimtų taisyklių.

Žaidimai žmonijos istorijoje kildinami iš religinių kultų, magijos ir natūralių biologiniu poreikių. Estafetės skiriamos prie žaidimų, kur yra ryškus lenktyniavimo (varžy¬bų) momentas, skatinantis žaidėjus atlikti užduotis maksimaliomis pa¬stangomis. Estafečių populiarumą lemia atliekamų judesių įvairovė, veiklos keitimo galimybės ir organizavimo paprastumas. Estafetėse, priešingai nei žaidžiant kitus judriuosius žaidimus, kiekvienas žaidėjas turi vienodas galimybes aktyviai reikštis, nes kiekvienas žaidėjas privalo atlikti konkrečią judėjimo užduotį. Kiekvienas estafetės dalyvis, neatsižvelgiant į tai, kokia yra jo patirtis ir galimybės, aktyviai lenktyniauja su draugais ir kartu su visais siekia komandos pergalės.“

  • Microsoft Word 921 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (6135 žodžiai)
  • Gerda
  • Estafetės
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Estafetės. (2013 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/estafetes.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 07:09
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo