Estetika konspektas


Estetika. Darbo ir gamybos estetika. Pagrindinės gamybinės estetikos priemonės yra. Įvairios spalvos žmogų veikia nevienodai. Bendrieji ergonomikos reikalavimai, keliami darbo vietoms, yra. Televizijos laidos.

Diskotekos programos vedėjas turėtų pasižymėti gera iškalba, greita orientacija ir šmaikštumu.

Poilsio vakaro pagrindinis tikslas – turiningai praleisti laisvalaikį ir visapusiškai tobulėti.

Renginio pagrindiniai komponentai:o Aktyvo subūrimas ir darbų pasiskirstymas. o Scenarijaus sudarymas.o Reklama.o Apipavidalinimas (vizualinis, garsinis).o Repeticijų organizavimas.o Prizų, suvenirų parinkimas.o Rėmėjų paieška, padėka jiems.

Kalbos kultūra yra pavyzdingas ar bent jau tinkamas kalbos vartojimas.

Televizija formuoja mūsų požiūrį į pasaulį, konstruoja grožio etalono sampratą. Joje rodomi gražūs žmonės, formuojama nuomonė, kokie turime būti ir į ką turime lygiuotis

Net ir nežiūrint televizijos mes esame įtraukiami į jos tinklą. Kasdien bendraudami su draugais ar nepažįstamais žmonėmis, aptariame naujausias žinias. Dažnai net nenorėdami pradedame kalbėti apie naujausius įvykius ar laidas. Kasdien mums nurodoma kaip vertinti aplinką. Negana to, keičiasi ir kultūriniai įpročiai. Kas seniau atrodė nesvarbu, gal net amoralu, dabar yra aukštinama dėl reitingų ir žiūrovų susidomėjimo, vis dažniau rodomas smurtas, meilės scenos ar kita. Smurto scenos skatina žmonių agresiją.

  • Ergonomika Konspektas
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (792 žodžiai)
  • Giedre
  • Estetika konspektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Estetika konspektas. (2014 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/estetika-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:30
×