Estetika referatas


Estetikos referatai. Ivaizdis: estetinis referatas. Referatai estetika. Elgesio estetika. Darbo estetika. Estetikos referatas. Referatas apie japonu sodu estetika.

Referatas apie estetiką. Titulinis lapas. Turinys. Įvadas. Dėstymas. Išvados. Naudota literatūra.

Taigi, estetikos objektu gali būti visi pasaulio daiktai ir vaizdiniai. Jie suprantami individuliai, nagrinėjami pagal tam tikrus dėsnius, teorijas. Estetika ir jos supratimas nėra paprastas dalykas, neveltui tai filosofija. Estetinis pasigėrėjimas prieinamas visiems, jei domimasi menu, suprantamas grožis. Tai gana plati, daug aprėpianti sąvoka, gerai atsiskleidžianti dailės kūriniuose. Menas skirtas ne vien pinigams užsidirbti, bet ir suteikti žmonėms malonumo, didingumo jausmą, kaupti estetinę patirtį ir suvokti viską ne tik tiesiogiai. Tuo pačiu lavina žiūrovų vaizduotę, mintis, suteikia naujų idėjų. Svarbiausia – jausmai, kurie užplūsta žmonės ir jie yra pasiryžę mokėti didžiausius pinigus, jog malonumą teikiantį paveikslą tūrėtų namuose. Kartu dailė džiugina pasaulį, suteikia laimės. Iš viso to matyti, kad iš tikrųjų estetika pasireiškia mene (tapyboje) nors vis skirtingai.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (2253 žodžiai)
  • Greta
  • Estetika referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Estetika referatas. (2013 m. Birželio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/estetika-referatas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 11:44
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!