Estetinė chirurgija


Estetinė chirurgija. Plastinė, rekonstrukcinė ir estetinė chirurgija yra specialybė, susijusi su. Estetinės (kosmetinės) operacijos. Pokalbis prieš operaciją. Svarbu išsiaiškinti. Rekomenduojama. Kosmetologo vaidmuo prieš operaciją. Kosmetologo tikslas. Kosmetikos produktuose. Kosmetologo vaidmuo po plastinių operacijų. Trys pooperacinės žaizdos gijimo etapai. Kas laukia po operacijos? Reabilitacijos tikslai. Metodai. Elektromagnetinė terapija. Magnetoterapija. Mechaninis limfodrenažas. Vakuuminis masažas. Ultragarsas. Dėl šių efektų ultragarsas vertinamas ir naudojamas MEDICINOJE. Kosmetologijoje. Elektroterapija. Jonizuoto deguonies terapija.


Ūminėmis ir lėtinėmis būklėmis (įgimtos, įgytos) Traumos, ligos, degeneracijos ar senėjimo pasekmės Tikslas- Atkurti ar pagerinti žmogaus funkcijas. Išvaizdą ir gerovę (Europos plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos taryba. Bruselis, 1944, atnaujinta 2001).

Vokų plastika (Blefaroplastika) Estetinės ir rekonstrukcinės ausies kaušelio operacijos Estetinės nosies operacijos ( Rinoplastika) “Senstančio” veido estetinės operacijos ir intervencinės procedūros Estetinės ir atkuriamosios krūties operacijos Nutukimo chirurginis gydymas.

Rūkymo atsisakyti 2-3 sav. iki operacijos. (rūkantiems susidaro specifinis randas-išplonėjęs ir išplatėjęs) Pašalinti bet kokius infekcijos šaltinius Tinkamas laikotarpis operacijoms 1-2 sav. po mėnesinių (kontraceptiniai preparatai sukelia kraujagyslių paburkimą, kraujo krešėjimo pokyčius) Susilaikyti nuo kraujo krešėjimą mažinančių vaistų Žoliniai preparatai taip pat gali įtakoti kraujo spaudimą ar širdies darbą operacijos metu Alergija ir/ar jautrumas Apžiūrimi randai.

Suaktyvinti medžiagų apykaitą odos paviršiuje, nes tai vėliau padeda gyti randui. odos paruošimas plastinei operacijai būtinas kai oda sausa, linkusi pleiskanoti. Paruošus ją operacijai, mažesnė infekcijos tikimybė. siūlo procedūrų kursą, per kurį gali būti atliekamas odos šveitimas, veido kaukės ir masažas. Jo trukmė – 3–5 apsilankymai.

Daugiau yra veikliųjų, stangrinamųjų medžiagų, jie taip pat praturtinti vitaminais Nors vyrų oda storesnė, greičiau gyja, tačiau jiems skirtų produktų sudėtis tokia pat, kaip ir moterų, skiriasi tik kvapas.

Iškart po chirurginės operacijos, kol gyja žaizdos, kosmetologinių procedūrų nerekomenduojama, nes jos gali neigiamai paveikti randus.

  • MS PowerPoint 524 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 35 puslapiai (987 žodžiai)
  • Universitetas
  • Roberta
  • Estetinė chirurgija
    10 - 3 balsai (-ų)
Estetinė chirurgija. (2016 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/estetine-chirurgija.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 21 d. 04:37
×