Estetinės mokymosi aplinkos įtaka mokinių mokymuisi


Tyrimo problema. Estetinės mokymosi aplinkos įtaka mokinių mokymuisi intertersonaliniu lygmeniu. Sėkmingam mokymuisi svarbūs.


Estetinės mokymosi aplinkos įtaka mokinių mokymuisi sisteminiu lygmeniu. Edukacinė aplinka - tai dinamiška mokymo ir mokymosi erdvė, sukurta ir veikiama mokytojo bei sąlygota edukacinio tikslo, jį atitinkančio turinio bei jo įsisavinimą paremiančių metodų. Parengti mokymo programą, teminį planą remiantis ugdymą reglamentuojančiais dokumentais. Norint pasiekti atitinkamo tikslo reikia: atrinkti mokymo(si) metodus, tinkamus mokymo(si) tikslams pasiekti; formuluoti mokymo(si) tikslus bei uždavinius ir numatyti išteklius būtinus mokymo(si) tikslams pasiekti.

Klasių ir kitų mokymosi patalpų aplinkoje yra nemažai didaktiškai turtingų elementų, tokioje aplinkoje mokiniai gali savarankiškai pasiimti būtinas medžiagas, taip pat ir atnešti. Mokyklose visi kampai yra įvairiai apipavidalinti ir įrengti. Klasių patalpų planas suteikia galimybę dirbti pagal įvairias socialines formas (individualiai, partneriškai, grupėje ar kartu su visa klase). Bet kuriuo metu galima pereiti nuo grupinio darbo prie rato iš kėdžių formos, net neperstumdant mokyklinių suolų. Patalpų planas, baldai ir bendras patalpų klimatas skatina koncentruotai dirbti. Dažniausiai tenka skaityti ir pati šių metų praktikoje matyti, kad mokytojai neapsisunkina savęs ir per daug laisvės mokiniams neduoda išnaudoti klasės erdvės mokymuisi.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1041 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jūta
  • Estetinės mokymosi aplinkos įtaka mokinių mokymuisi
    10 - 3 balsai (-ų)
Estetinės mokymosi aplinkos įtaka mokinių mokymuisi . (2018 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/estetines-mokymosi-aplinkos-itaka-mokiniu-mokymuisi.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 20 d. 04:09
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!