Estetiška darbo vietos aplinkla


Etikos skaidrės. Estetiškos darbo aplinkos projekto kūrimas. Kliento poreikiai. Priemonės kliento poreikiams patenkinti. Darbo vietos paruošimas. Kabinete gali būti teikiamos procedūros. Kosmetologijos kabinete turi būti. Išplanavimas. Kabineto išplanavimas. Tam, kad klientui būtų malonu eiti pas kosmetologą, specialistas turėtų.


Klientas tikis gauti procedūrą kuri atitiktų sumą kurią jis sumoką; Klientas nori gauti kokybišką procedūrą ir specialisto patarimus kaip elgtis po procedūros; Eidamas į procedūrą klientas tikisi ne tik rezultato, bet jis taip pat nori atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo šurmulio; Klientas nori ne tik fizinės, bet ir psichologinės naudos; Klientui svarbi aplinka, kurioje procedūra yra suteikiama, kvapai, garsai; Svarbu bendrauti su klientu.

Nustatyti atitinkamą kainos ir darbo santykį. Reikia paskaičiuoti kiek ir kokių priemonių išnaudojama procedūros metu, kiek laiko trunka procedūra, viską paskaičiavus nustatyti sumą, kuri atitiktų šiuos kriterijus; Tam, kad klientas gautų kokybišką procedūrą, reikia naudoti kokybiškas priemones, specialistas turi žinoti kokią procedūrą suteikia ir puikiai gebėti ją atlikti. Jeigu procedūra nėra sudėtinga ir odos priežiūra po procedūros nesudėtinga užtenka paaiškinti ką daryti namuose, tačiau jeigu procedūra sudėtinga ir reikalauja specialios odos priežiūros namuose, būtų gerai, kad specialistas pateiktų raštišką paaiškinimą ką daryti namie ir klientas neužmirštų;.

Procedūra turėtų būti atliekama patalpoje, kurios langai nebūtų į gatvės pusę, tam, kad išvengtumėm pašalinių garsų, kurie gali trikdyti ne tik klientą, bet ir specialistą; Tam, kad klientas pasiektų fizinę naudą reikia tinkamai suteikti jo pageidaujamą procedūrą, o tam, kad klientas gautų ir psichologinės naudos specialistas turi būti pasiruošęs ir mokėti išklausyti.

  • Etika Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Simona
  • 14 puslapių (688 žodžiai)
  • Etikos skaidrės
  • MS PowerPoint 794 KB
  • Estetiška darbo vietos aplinkla
    10 - 3 balsai (-ų)
Estetiška darbo vietos aplinkla. (2015 m. Lapkričio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/estetiska-darbo-vietos-aplinkla.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 09:38