Estija skaidrės


Skaidrės apie estija. Estija ppt. Raganu sulinys estijoj. Sudarytos skaidres apie estija. Estu patarlės. Estijos virtuve. Estijos fortepionai. Estija.ppt. Estijos skaidres. Skaidres apie latvija ir estija.

Estijos respublikaestijos vėliava sudaryta iš trijų svalvų, kurios simbolizuoja. Nacionaliniai simboliai. Religingumas. Taline buvo paskelbtas pirmasis dienraštis. Skype. Krateriai. Gydymas purvu. Talinas - kalėdų eglutės gimtasis miestas. Tülivere ąžuolas. Raganų šulinys. Eurovizijos dainų konkursas. Fortepionai ir pianianinai. Estų patarlės. Marcipanas. Estų virtuvė. Šaltiniai.

Estijos vėliava sudaryta iš trijų svalvų, kurios simbolizuoja:.

Mėlyna – dangaus spalva Juoda – žemės spalva Balta – taikos, švaros ir vilties spalva.

Estija yra pati nereligingiausia šalis pasaulyje. Tik 14 % gyventojų išpažysta kokią nors religiją.

Estija turi didžiausią pasaulyje meteoritų kraterių skaičių pagal savo žemės plotą.

Estija yra pirmoji valstybė, kuri pradėjo gydymą purvu. Tradicija prasidėjo Hapsalu mieste nuo 1820 m. Purvas iš Värska (Estijos miesto) yra vienas natūraliausių pasaulyje, kuriame yra daug estrogeno.

Pirmą kartą kalėdų eglutė Talino Rotušės aikštėje buvo pastatyta ir papuošta 1441m. Pradžioje buvo paprotys šokti aplink medį ir švesti, o vėliau jį sudeginti, bet tai buvo greitai užmiršta.

Estai tiki, kad kai kurie medžiai, pavyzdžiui Tülivere ąžuolas, netoli Kuusalu miesto, padeda išsaugoti santuoką. Kad suveiktų magiškos galios, pora turi dveise praleisti naktį medžio ertmės viduje.

Taline gaminami fortepionai ir pianinai Klaverivabrik. Jie vertinami visame pasaulyje, dėl savo kokybiško garso.

Juokis iš žmogaus, o ne iš skrybėlės. Grožio pilvu neužpildysi. Atsisukęs į pinigus nusigręši nuo savo sielos. Nepalik rydienai šiandienos darbo. Darbu sotus nebūsi.

  • MS PowerPoint 6627 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (531 žodžiai)
  • Universitetas
  • Adele
  • Estija skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Estija skaidrės. (2012 m. Rugsėjo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/estija-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Spalio 24 d. 08:57
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema