Etika draugystė ir bičiulystė


Draugystės ir buciulystes etinė vertė. Referatas apie biciulyste. Skaidrės draugystė ir bičiulystė. Referatas draugyste. Bičiulystė rašinys. Koks skyrtumas tarp draugystės ir bičiulystės. Isvados apie draugyste rasinys. Isvados apie draugyste. Kuo skiriasi draugyste nuo biciulystes. Draugystes ir biciulystes etine.

Įvadas. Bendravimas. Bendravimo sąveika. Žmogaus atsiskleidimas bendraujant. Drovinis bendravimo poreikis. Draugystė. Bendravimas ir draugystė. Draugystės motyvai. Draugystė kaip vertybė. Bičiulystė. Bičiulių tarpusavių santykiai. Bičiulių ištikimybė. Abipusė bičiulių pagarba. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Jaunystė kupina audringų išgyvenimų, šviesių vilčių ir didelnių lūkesčių. Ankstyvojoje jaunystėje paaštrėja poreikis pažinti ir įtvirtinti save, apsispręsti dėl ateities ir išbandyti savo jėgas. Jaunystėje ypač sustiprėja polinktis dėl ateities ir išbandyti savo jėgas. Jaunystėje ypač sustiprėja polinkis draugauti, turėti artimų bičiulių, dalytis su jais savo mintimis, išgyvenimais ir džiaugsmais.

Ankstyvoji jaunystė – tai metas tas, kai atsiranda simpatijos jausmai kitos lyties atstovams, neretai aplanko ir pirmoji meilė. Tai stiprūs išgyvenimai, nuo kurių prasideda kelias į tikrąją meilę. Pagrindiniai to kelio etapai yra šie: bendravimas, draugystė ir bičiulystė.

Tikslas – Susipažinti su kokios nors šeimos etikos dalyku bei problemomis.

Uždaviniai:

1.Kas yra bendravimas ir į ką išsišakoja.

2.Kas yra draugystė ir į ką jinai skirstoma.

3.Kas yra bičiulystė.

  • Etika Referatas
  • Microsoft Word 194 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2557 žodžiai)
  • Justufas
  • Etika draugystė ir bičiulystė
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Etika draugystė ir bičiulystė. (2013 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/etika-draugyste-ir-biciulyste.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:52
×