Etika ir etiketas. moterų apranga ir etiketas


Įžanga. Verslo etika ir etiketas. Moterų apranga ir etiketas. Aksesuarai. Svečių sutikimas. Verslo pokalbiai telefonu. Išvados. Literatūros sąrašas.

Etika apima etiketą, o ne atvirkščiai. Tokios pozicijos šalininkai, etikos teoretikai, gali niurzgėti išgirdę, jog apie etiketą kalbama atskirai nuo etikos, tarsi etiketas būtų sau pakankamas, kad apsieitų be gilesnės moralinių normų analizės. Kitaip tariant, jei kalbi apie mandagumą tam tikrose situacijose, tarkime, kaip elgtis per pirmą pasimatymo dieną prie stalo restorane, tai apsiriboti vien tuo yra lėkšta, paviršutiniška. Norint to išvengti, reikia aptarti kultūrines tam tikro mandagaus elgesio vertinimo prielaidas, analizuoti nusistovėjusias pasimatymo normas.

Išvados rodo, kad nemandagumas, etikos ir etiketo nepaisymas darbe kenkia našumui, visuotiniam pasitikėjimui, lemia vartotojų pasirinkimą ir galiausiai mažina pelningumą. Įvaizdžio ir mandagumo modelyje pavaizduoti teigiamas įvaizdis ir geri santykiai, kurie yra etiško ir dėmesingo elgesio centre persipinantys su išvaizdos, elgesio ir bendravimo aspektais. Tai apima kūno kalbą, gerų manierų ugdymą, aprangą darbe, prekinio ženklo vadybą, savigarbą, etiketą, žiniasklaidą, treniravimą, vadovavimą ir kontaktų užmezgimą. ugdymą, treniruotes ir suvokimą, kiekvienas gali išmokti arba tapti jautresnis žengdamas mažus žingsnelius mandagumo link savo gyvenime, kurie pagerins asmeninius santykius ir verslo aplinkoje.

Sertifikuoti įvaizdžio konsultantai gali suteikti žinių apie etiketą, mandagumą, protokolą, įvaizdį ir prekinio ženklo vadybą, kurie patenkintų šį poreikį. Verslininkai, organizacijos ir individai pirmiausia turi suprasti šį poreikį ir būti pasiruošę pokyčiams.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (3046 žodžiai)
  • Kolegija
  • Algima
  • Etika ir etiketas. moterų apranga ir etiketas
    10 - 9 balsai (-ų)
Etika ir etiketas. moterų apranga ir etiketas. (2015 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/etika-ir-etiketas-moteru-apranga-ir-etiketas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 26 d. 18:04
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo