Dėl atsakymo į filsofo klausimą

Jonas

Sveiki, reikėtų pagalbos su šiuo klausimu.. Kodėl Šopenhaueris teigia, kad gryna meilė savo prigimtimi yra užuojauta?

KlausimaiEtikaLygis: Gimnazija6 atsakymaiKlausimas atsakytas
2020 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (6)

Teigia, nes meilė yra pats gražiausias gyvenimo įvikys su kuruo susidursime visą likusį gyvenimą. Bet kuris meilės kupnas įvikys duos ženklą.

2020 m. Geriausias atsakymas
Luuuk

Todėl, kad  meilę anksčiau ar vėliau patiriame kiekvienas ,tik vieni sugeba savo tikrąją meilę sutikti gyvenime greičiau, kiti užtrunka ilgiau. Bet kai jie atranda savo tikrąją meilę tai keičia viską, ji lydi mus visą gyvenimą.Tai  mums padeda ir gelbsti.

2020 m. Geriausias atsakymas
Arturas

Todėl, kad meilę anksčiau ar vėliau patiriame kiekvienas ,tik vieni sugeba savo tikrąją meilę sutikti gyvenime greičiau, kiti užtrunka ilgiau. Bet kai jie atranda savo tikrąją meilę tai keičia viską, ji lydi mus visą gyvenimą.Tai mums padeda ir gelbsti.

2020 m.

Nes nuo kiekvienos meilės yra nudegama

2020 m.
Iveta

Todėl, kad meilę anksčiau ar vėliau patiriame kiekvienas ,tik vieni sugeba savo tikrąją meilę sutikti gyvenime greičiau, kiti užtrunka ilgiau. Bet kai jie atranda savo tikrąją meilę tai keičia viską, ji lydi mus visą gyvenimą.Tai mums padeda ir gelbsti..

2020 m.

Meilė yra, kai negali nuo jos pabėgti.

2020 m.
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo