Kokios kylančias tolerancijos problemas visuomenėje?

Karolina

Šioje darbo dalyje analizuojami informacijos šaltiniai, pateikiant skirtingų autorių teorines įžvalgas, apibūdinimus, palyginami skirtingų autorių teoriniai teiginiai, jų pastebėtos tendencijos ir pateikiamos rekomendacijos problemai spręsti.

KlausimaiEtikaLygis: Kolegija3 atsakymaiKlausimas atsakytas
Kovo 16 d. 10:24
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (3)

Indrė

Tiksliai neaišku kokios informacijos jums reikia ir ką norite sužinoti. Jei klausimas „Kokios kylančias tolerancijos problemas visuomenėje?“ Tai šia tema siūlyčiau paskaityti šį straipsnį „Tiesa, išimtis ir lygybė: tolerancijos galimumo problema“. Pridedu ir nuorodą (http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-02-13-tiesa-isimtis-ir-lygybe-tolerancijos-galimumo-problema/127337).

Kovo 16 d. 14:36 Geriausias atsakymas
123mok

Gali pakalbėti apie tolerancijos ugdymo problema žiniasklaidoje, aptarti taip pat švietime kaip trūksta tolerancijos, kaip jos nebuvimas pasireiškia, galima kalbėti apie darbe tolerancijos trūkumą. galėtum atlikti apklausas internetines, kad žmonės pildytų ir atsakinėti kaip jie mato netolerancijos pasireiškimą žiniasklaidoj, darbe, mokykloj, kasdieniam gyvenime. arba galbūt galit daryti apklausas apie tai kur žmones įžvelgia toleranciją, kokius pokyčius pastebėjo per pastaruosius metus. iš žmonių pateiktų minčių tikrai galima padaryti daugybę išvadų. 

Reikėtų patikslinti jūsų klausimą, kad būtų aiškiau galima suprasti ko jums reikia. 

Kovo 16 d. 20:45 Geriausias atsakymas
admin

Karolina, o koks klausimas? Reikia klausti konkrečiau.

Kovo 16 d. 10:36
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo