Etikečių gamybos linijos projektavimas


Įvadas. Projektavimo dalis. Dvisluoksnės atplėšiamos etiketės. Dvisluoksnių atplėšiamų etikečių klijai. Spausdinimui naudojami dažai. Dvisluoksnė etiketė. Spaudos rūšis. Spaudos mašina. Gamybos linijos projektavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kasdieniniame gyvenime kiekvieną dieną susiduriame su vienokios ar kitokios paskirties etiketėmis. Etiketė yra tam tikro dydžio ir formos gaminys, tvirtinama prie taros ar kitokio gaminio. Etiketėje būna surašyta gaminio pavadinimas, brūkšninis kodas, gamintojas ir platintojas bei jų adresai, gaminio sudėtis, vartojimo ypatumai, kai kuriais atvejais ir kaina.

Ant kiekvieno maisto produkto ar kitokio gaminio rasime priklijuotas ar kitaip pritvirtinamas etiketes. Šiam individualiam darbui buvo pasirinkta tokia etikečių rūšis: dvisluoksnės atplėšiamos etiketės. Lipni dvisluoksnė etiketė leidžia tokiame pačiame etiketės plote pateikti tris kartus daugiau informacijos. Tokiu būdu, pirmiausiai, yra sprendžiamos produktų ženklinimo problemos, tokios kaip informacijos trūkumas, informacijos neįskaitomumas. Šios problemos dažnai kyla dėl ribotos vietos informacijai ant produkto/produkto pakuotės. Naudojant dvigubą atplėšiamą etiketę su tuo pačiu ženklinimui skirtu plotu galima pateikti keletą kartų daugiau informacijos.

Darbo tikslas: aprašyti dvisluoksnių atplėšiamų etikečių gamybos linijos projektavimą.

Darbo uždaviniai:

Aprašyti dvisluoksnių etikečių privalumus;

Pateikti dvisluoksnių etikečių pavyzdžių;

Aprašyti etiketėms naudojamas medžiagas;

Pateikti dvisluoksnių etikečių spaudos būdą (kokia spaudos rūšis naudojama);

Sudaryti projektuojamam produktui gamybos schemą;

Suprojektuoti racionaliausią gamybos liniją gaminamam produktui.

  • Microsoft Word 519 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (1924 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ema
  • Etikečių gamybos linijos projektavimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Etikečių gamybos linijos projektavimas. (2015 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/etikeciu-gamybos-linijos-projektavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 06 d. 04:44
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo