Etiketas Indijoje


Įvadas. Indija. Dalykinė komunikacija indijoje. Hierarchija. Požiūris į laiką. Bendravimas. Sveikinimasis. Bendravimo temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Fiziniai gestai. Laikysena ir fizinis atstumas. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos. Darbo kultūra. Valdymo stilius. Derybos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Tikslas: pasirengti profesionaliai/dalykiškai komunikuoti su Indijos šalies atstovais.

Uždaviniai:

1.Įvertinti Indijos tipą.

2.Numatyti pradinių dalykinių kontaktų eigą, galimas problemas.

3.Prognozuoti galimų kultūrinių skirtumų – diskusijų logikos, sprendimų priėmimo eigos, požiūrio į verslo etiškumą – svarbą bei įtaką derybų procesui.

4.Įvertinti religinius, politinius ir kt. aspektus.

5.Išmanyti derybų proceso komunikacinius protokolinius reikalavimus.

Vykstant į kitą šalį, kur kultūra gali gerokai skirtis, derėtų kiekvienam pasitikrinti žinias ką žinoma apie tą šalį ir kokių žinių dar reikėtų įgyti, norint sėkmigo sandėrio. Visada reikia gerbti kitos šalies tradicijas ir kultūra.

Derėdamiesi su indais : nepamirškite, kad jie įgudę prekiautojai ir gali jus apkvailinti, supraskite jų poreikius ir tikslus, visais atvejais būkite kuklūs, venkite sarkazmo ir ironijos, būkite kantrūs, orientuokitės į asmeninius santykius, nes jiems tai svarbiau nei sandorio sėkmė. Jeigu viso to bus laikomasi, sekmė tikrai gali aplankyti.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1911 žodžiai)
  • -
  • Etiketas Indijoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Etiketas Indijoje. (2015 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/etiketas-indijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 19:06
×