Etiketas referatas


Lietuvos ir vokietijos etiketas referatas. Ispanijo kalbos etiketo skirtumai.

Įvadas. Kalbos etiketas. Kreipimasis ir prašymas. Dėkojimas. Atsiprašymas. Likėjimai. Pasisveikinimas ir atsisveikinimas. Užuojautos bei paguodos žodžiai. Stalo etiketas. Naudojimasis servtėle. Elgesio etiketas. Rankos paspaudimas. Mandagumo gestai. Aprangos etiketas. Svarbiausi reikalavimai išvaizdai. Verslo etiketas. Tarptautinis verslo etiketas. Amerika. Prancūzija. Anglija. Ispanija. Šveicarija. Rusija. Kinija. Vokietija. Japonija. Išvados. Literatūra.

Ir nesvarbu, kad dažnai atrodo, jog kai kuriose gyvenimo situacijose paprastas žmogus niekada neatsidurs – neis į kviestinius pietus, furšetą ar verslo partnerių susitikimą. Kuo daugiau žmogus žinos – tuo drąsiau jausis bendraudamas su bet kuo ir bet kokioje aplinkoje.

Pagrindinis referato tikslas yra išsiaškinti svarbiausius etiketo reikalavimus su kuriais dažnai susiduriama kasdienėje ir oficialioje aplinkoje. Tam kad pasiekti šį tikslą, iškeliami uždaviniai:

1.Išsiaiškinti pagrindinius kalbos, elgesio prie stalo, bendravimo, aprangos etiketo reikalavimus.

2.Susipažinti su tarptautinio verslo etiketo standartais įvairiose šalyse.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (5089 žodžiai)
  • Ginta
  • Etiketas referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Etiketas referatas. (2013 m. Spalio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/etiketas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 28 d. 19:01
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo