Etiketo pagrindai geros manieros ir tarptautinis bendravimas


Manieros pagrindai. Tarptautinis bendravimas-etika.

Įvadas. Etiketas. Valgymo etiketo pagrindai. Pasisveikinimas. Atsisveikinimas. Kreipiniai. Kaip prisistatyti? Kalbos kultūra. Tarptautinis etiketas. Etiketas Prancūzijoje. Etiketas Kinijoje. Etiketas Rusijoje. Etiketas Anglijoje. Etiketas Niujorke. Apie manieras bendrai. Geros manieros sklandžiai vakarienei. Geros manieros ir etiketas vaikams labai svarbus. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kiekvienam žmogui būtina išmanyti etiketo taisykles. Jos reikalingos visur: pradedant bendravimą namuose su šeimos nariais, išvažiavus į užsienį, einant vakarieniauti. Netgi pasisveikinimui ir atsisveikinimui su žmonėmis yra taikomos etiketo taisyklės. Šiame darbe aptarsiu visas pagrindines etiketo dalis, elgesio manierų subtilybes, taip pat kalbėsiu kaip skiriasi kitų šalių etiketo taisyklės, ką reikia žinoti išvykus į užsienį ir kaip prisitaikyti prie kitų šalių gyventojų. Šio darbo tiklas yra geriau susipažinti su etiketu, išmokti kultūringai elgtis bet kurioje situacijoje, t.y. pritaikyti teorines žinias praktikoje.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (4492 žodžiai)
  • Ugne
  • Etiketo pagrindai geros manieros ir tarptautinis bendravimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Etiketo pagrindai geros manieros ir tarptautinis bendravimas. (2013 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/etiketo-pagrindai-geros-manieros-ir-tarptautinis-bendravimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 19 d. 09:11
×