Etikos darbas. Mano šiuolaikinis Dievas


Skaidres etikos pamokai. Siuolaikinis mano dievas. Gyvenimo prasmės ieškojimas skaidres pamokai. Kas butu jei nebutu etikos. Etikos pamokai. Etikos pamoka. Darbas etikos pamokoje. Kas padeda isgyventi sunkias akimirkas rasinys. Jeigu dievo nebūtų, jį reikėtų sugalvoti“. Etikos pamokos skaidres.

Mano šiuolaikinis dievas yra tiesiog tas dievas, kuris yra kažkur danguje. Juk nuo vaikystės tėvai mums kartoja, kad dievas yra vienas ,tas kuris mus stebi iš viršaus, mato kiekvieną padarytą mūsų klaidą. Mano nuomonė iki šiol dar nepasikeitus. Jeigu tau kyla sunkumų gyvenime, tu gali pasikalbėti, pasimelsti kaip nuo vaikystės tėvai mokė ir tada pasidarys geriau ant širdies ir kitą dieną viskas išsispręs. Man nereikia kitų dievų man gerai ir toks į kokį tikiu.

Man nereikia kitų dievų man gerai i. Requiem for a dream filmas pakeitė mano mąstyseną. Iš šio filmo sužinojau dar daugiau apie narkotikus, valią. Tai privertė susimąstyti , kad niekada negalima pradėti vartoti narkotikų, nes dažniausiai neturėsi valios iš to išsikapstyti. Tu vis norėsi jų dar ir dar, kol galiausiai išeisi iš proto. Tada tau pradės vaidentis, nesiskaitysi su artimais žmonėmis, darysi viską kad tik gautum jų. Šis filmas man parodė, kad reikia vertinti taimeilė - tai ką patyria kiekvienas asmuo, bent kartą per gyvenimą. Tai kai tu esi laimingas, nori kad ir kiti butu laimingi. Gali viską jiems atiduoti už tą . Kiekvienas žmogus yra filosofas, kai ieško gyvenimo prasmės. Jeigu mąstai ar ieškai gyvenimo prasmės, tu jau esi filosofas, nes tu galvoji kas yra, kur yra, gyvenimo prasmė. Tai klausimų lavina, kuri niekada nesibaigs. Taip niekas ir nesužinos tikrosios gyvenimo prasmės.

. Etika, iš esmės yra mokslas ne apie tai, kaip mes turime pasidaryti laimingi, bet apie tai, kaip mes turime tapti verti laimės. Jeigu esi nevertas laimės, tau ji tikrai nebus tokia maloni kokia turėtu būti. Per kiekvieną etikos pamoką gali išgirsti ,kad pirma tu turi būti vertas kažko , kad tau tai teiktu džiaugsmo,laimės.

. Jeigu dievo nebūtų, jį reikėtų sugalvoti. Be dievo žmonija pražūtų. Žmonės neturėtų į ką melstis,kam aukoti,kuo tikėti. Juk šiuo metu žmonės tiki į savo dievą, tai jiems padeda išgyventi sunkias gyvenimo akimirkas, jie turi dėl ko gyventi.

. Gėris, kurio aš nedarau, niekas negali man padaryti.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (1279 žodžiai)
  • Saule
  • Etikos darbas. Mano šiuolaikinis Dievas
    10 - 2 balsai (-ų)
Etikos darbas. Mano šiuolaikinis Dievas. (2011 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/etikos-darbas-mano-siuolaikinis-dievas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 04:59
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo