Etikos kodeksai pristatymas


Etikos kodeksai. Kodeksai – rašytinis dokumentas. Etikos kodeksas – elgesio gidas. Etikos kodeksai gali būti įvairūs. Priesaikų ir etikos kodekso skirtumai. Etikos kodeksų tikslai ir uždaviniai. Etikos kodeksų forma. Atsakomybė už kodekso pažeidimus. Etikos kodekso privalumai. Etikos kodekso trūkumai. Rekomenduojama literatūra.


Bendrosios nuostatos 2. draudimai vengti netinkamo elgesio 3. veiklos principai 4.tarpusavio santykiai 5.etikos pažeidimai ir jų tyrimas 6.Baigiamosios nuostatos.

Apie kokias vertybes kalbama etikos kodeksuose? Apie pagarbą profesijai Tarpusavio santykius Asmeninį tobulėjimą Sąžiningumą Etiškumą Dorovę Reputaciją.

Kokia atsakomybė taikoma už EK pažeidimus? Už EK pažeidimus yra taikoma administracinė atsakomybė. Ar gali organizacijoje dirbti žmogus, nesusipažinęs su etikos kodeksu? Pamąstykite ir pagrįskite savo nuomonę. Organizacijoje dirbantis žmogus turėtų būti susipažinęs su etikos kodeksu, kadangi jame nurodomos įvairios taisyklės, reikalavimai, nuobaudos ir kita svarbi, reikalinga informacija.

Padeda organizacijai suvokti savo misiją visuomenėje; Padeda visuomenei pasiekti didesnį profesijų, institucijų ar verslo organizacijų viešumą; Palengvina vadybininkams uždavinį bei atsakomybę racionaliai organizuoti veiklą; Keičia darbo strategiją, kuria veiklos terpę, skatina darbuotojus dorai ir efektyviai atlikti savo funkcijas; Leidžia derinti individo ir organizacijos tikslus bei interesus; Kuria tam tikrą valdymo sistemos pranašumą; Sudaro vidinę skundų ir apeliacijų sistemą, gina darbuotojus nuo diskriminavimo; Jos patį veiklos subjektą įpareigoja ir kartu suteikia jam tikrumo jausmo; Padeda spręsti piktnaudžiavimo valdžia problemą; Sukuria bendrą praktiką duodančią ir psichologinę, ir ekonominę naudą; Dažnai apibrėžia teisingą problemos sprendimo būdą; Didina įmonės konkurencingumą ir kartu nustato teisingos konkurencijos standartus;.

  • Etika Skaidrės
  • MS PowerPoint 67 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (620 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inga
  • Etikos kodeksai pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Etikos kodeksai pristatymas . (2017 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/etikos-kodeksai-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:31
×