Etikos kodekso struktūra, jos rengimo aplinkybės ir realaus veiksmingumo sąlygos


Įvadas. Etikos kodekso stuktūra, jos rengimo aplinkybės. Etikos kodekso realaus veiksmingumo sąlygos Uab „First Data“ įmonėje.

Darbo aktualumas. Kiekviena įmonė ar organizacija turi tam tikras vidaus taisykles, moralės ir elgesio normas, kurių privalo laikytis kiekvienas dirbantis asmuo. Organizacijos vidaus taisyklės padeda civilizuotai išspręsti įmonei iškilusius sunkumus, bei padeda priimti efektyvius ir tinkamus sprendimus. Įmonė ar organizacija siekdama darbuotojams tinkamai ir aiškiai pristatyti šias taisykles, sukuria etikos kodeksą, kuriame atsispindi apibrėžti reikalavimai esamiems ir būsimiems nariams.

Darbo problema. Organizacijos sukurtas etikos kodeksas ne visada būna veiksmingas ir padeda išspręsti sunkumus, darbuotojai nesupranta etikos kodekso svarbos įmonėje ir yra linkę jį pažeidinėti.

Darbo tikslas. Įvertinti darbo kodekso realų veiksmingumą įmonėje.

Darbo uždaviniai:

Išanalizuoti etikos kodekso struktūrą ir jos rengimo aplinkybe;

Įvertinti darbo kodekso veiksmingumą „ First Data“ įmonėje.

Etikos kodeksas kuriamas tam, kad kiekviena organizacija ar įmonė pasiektų tam tikrų tikslų. Etikos kodekso kūrimo tikslai pavaizduoti 1.1 paveiksle.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (644 žodžiai)
  • Dovile
  • Etikos kodekso struktūra, jos rengimo aplinkybės ir realaus veiksmingumo sąlygos
    10 - 10 balsai (-ų)
Etikos kodekso struktūra, jos rengimo aplinkybės ir realaus veiksmingumo sąlygos. (2015 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/etikos-kodekso-struktura-jos-rengimo-aplinkybes-ir-realaus-veiksmingumo-salygos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:28
×