Etikos problemos ir jų sprendimas


Etikos problemos sprendimas. Apkabinimas per liemeni. Etikos problemos ir jų atsiradimo priežastys. Etikos problemos referatas. Verslo etikos problemos uzsienio salyse. Etikos problema ir jos sprendimas darbas. Etinės problemos sprendimas. Paaugliu etines problemos. Verslo etikos problemu sprendimo budai. Etines problemos referatas.

Seksualinis priekabiavimas. Policininkas- nusikaltėlis. Narkotikai. Šiame referate bandysime įsigilini į tris skirtingas situacijas, kurias galime įvardinti kaip etines problemas. Bandysime rasti šių problemų sprendimo būdus. Tačiau ne visada lengva tas problemas išspręsti. Šios problemos pastebimos ne tik lietuvoje, bet ir kitose užsienio šalyse.

Šiame referate bandysime įsigilini į tris skirtingas situacijas, kurias galime įvardinti kaip etines problemas. Šios problapie seksualinį priekabiavimą pradėta kalbėti vos prieš keletą metų. Tačiau tai nereiškia, kad iki tol toks reiškinys neegzistavo - tiesiog nebuvo įvardijamas. Subtilus apkabinimas per liemenį, stiprokas prisispaudimas prie krūtinės - sakysime, visiškai nekaltą akimirką, kai bendradarbiai kokia nors proga teikia savo kolegei gėlių puokštę. Pagaliau - bučinys su išlaikymu , užuominos apie apsilankymą naktiniame klube - visa tai viso labo gražaus flirto požymiai. Flirto, jei jis mezgasi abipusės dviejų partnerių simpatijos fone. O jei tos simpatijos nėra? štai trys monologai apie kasdieniškas, o kartu ir ne visai kasdieniškas situacijas, kuriose nebuvo ir flirto, tačiau ir fizinės prievartos moterys nepatyrė.

Kartais nereikia nė menkiausio prisilietimo, kad įsiveržtum į kito asmens intymiąją erdvę. Seksualinį priekabiavimą apibrėžia ir kaip tam tikrų pasiūlymų, pernelyg intymių komplimentų, pastabų, gestų, žvilgsnių reiškimąsi kito žmogaus, kai šis nėra pasirengęs palankiai jų priimti, adresu. Netgi iš šalies atrodą visai nekalti posakiai: būtų smagu mudviems laiką praleisti naktiniame klube , kaip norėčiau tave matyti pirtelėje be teigiamo atsako vertinami kaip brovimasis į kito privatumą. Intymus bendravimas be abipusės simpatijos yra prievarta. Kartais pakanka vien tiktai žodžių: nešvankių anekdotų, nepadorių erotinių pasakojimų, kuriais mėginame sudominti nelinkusius jų klausytis, dėl kurių moterys ima rausti, - tai irgi prievarta.

Kodėl tokią bendravimo nuotaiką kuria būtent vyrai, kodėl jiems malonu, kai tame fone moteris jaučiasi nesmagiai? šitaip elgdamiesi vyrai mėgina demonstruoti savo iškreiptai suprantamą vyriškumą. Jie kuria mitą apie savo lyties dominavimą, jos pranašumus, seksualinį pajėgumą, norėdami atkreipti dėmesį, tačiau tam nerasdami kitokių būdų. Tai sykiu ir nepasitikėjimo savimi požymis. Pakankamai brandūs vyrai visuomet ras patrauklesnių formų užkariauti priešingos lyties simpatijas. Gašlūnai paprastai primena paauglius, mėgstančius natūralistinius pokalbius atmiešti nežabota seksualine fantazija mergaičių akivaizdoje. Žodinių priekabių auka gali tapti ir visai pašalinis asmuo. Štai eina panelės. Iš paskos slenką vaikinai joms girdint aptarinėja kojas, drabužius, sėdmenis. Bet stop! Tie patys žodžiai gali virsti komplimentais, jei pakeisime jų intenciją bei intonaciją.

  • Etika Referatas
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2011 m.
  • 7 puslapiai (1367 žodžiai)
  • Etikos problemos ir jų sprendimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Etikos problemos ir jų sprendimas. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/etikos-problemos-ir-ju-sprendimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:34
×