Etinės dilemos dirbant su geriatriniais pacientais


Etinės dilemos dirbant su geriatriniais pacientais. Kas yra geriatriniai pacientai ir kokios iškyla problemos? Neatsižvelgiama į geriatrinių pacientų norus savarankiškai rinktis iš daugelio dalykų. Stebėjimai ar vieno žmogaus pasirinkimai nevaržo kitų asmenų. Geriatrinių pacientų teisė gyventi aplinkoje, kur būtų pasirinkimo laisvė. Išvados. Bibliografija.

Autoriai: Algirdas Rėkus Marija Damulevičiūtė Kasparas Paulius Inkėnas.

Kas yra geriatriniai pacientai ir kokios iškyla problemos? Geriatrinių pacientų savarankiškumo rinktis problematika; Stebėjimai, ar vieno žmogaus pasirinkimas nevaržo kito; Aplinkos sukurimas, kur geriatriniui pacientui būtų suteikta pasirinkimo laisvė.

Neatsižvelgiama į geriatrinių pacientų norus savarankiškai rinktis iš daugelio dalykų.

Šaltinis: Moral and ethical issues in geriatric surgery. R.Reiss 1980 m.

Šaltinis: Ethical Issues in Geriatrics: A Guide for Clinicians Paul S.Mueller MD; C.Christopher Hook; Kevin C. Fleming.

Didžioji dalis etinių problemų kyla dėl neadekvataus paciento-daktaro susikalbėjimo; Vertinti turintį didelę patirtį pacientą kaip asmenybę; Visus svarbius klausimus spręsti su geriatriniu pacientu; Atsižvelgti į jo skundus; Padėti palaikyti ryšius su aplinka.

  • MS PowerPoint 699 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (305 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eglė
  • Etinės dilemos dirbant su geriatriniais pacientais
    10 - 4 balsai (-ų)
Etinės dilemos dirbant su geriatriniais pacientais. (2014 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/etines-dilemos-dirbant-su-geriatriniais-pacientais.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 16:14
×