Etiniai aspektai


Etinis aspektas. Etiniai aspektai referatas. Etiniai it aspektai. Teisiniai ir etiniai valdymo aspektai. Teisiniai ir etiniai. Kas yra etinis aspektas. Organizacija etikos aspektai. Etikos aspektai referatas. Etiniai aspektai kas tai?. Etikos aspektas.

Profesiniai, teisiniai ir etiniai sistemų inžinerijos aspektai. Įvadas. Profesiniai ir etiniai programų sistemų inžinerijos aspektai. Pagrindiniai etiniai principai. Etinis sprendimų pagrindimas. Teisiniai programų sistemų inžinerijos aspektai. Programų sistemų inžinerijos etikos ir profesinės praktikos kodeksai. Ieee ir acm kodeksas. Acm kodeksas.

Profesija apibrėžiama kaip darbas, reikalaujantis išankstinio paruošimo. Kompiuterinių informacinių sistemų vystymas ir bet koks darbas susijęs su it taip pat yra profesijos. Profesionalizmas - tai dirbti taip, kad būtų patenkinti aukščiausi šiai profesinei grupei keliami reikalavimai. Tokie reikalavimai užfiksuoti įvairių organizacijų profesinės etikos kodeksuose. Informacinių sistemų profesijoms artimiausiai esančios organizacijos yra association of computing machinery (acm) ir data processing management association (dpma). Abi šios organizacijos turi etiško elgesio kodeksus ir jie yra gan panašūs. Plačiausiai žinomas yra acm (199programų sistemų kūrėjai turėtų prisiimti tik tuos įgaliojimus, kurie priimtinai padeda siekti kuriamos sistemos tikslų.

Programų sistemų kūrėjai turėtų panaudoti savo profesines žinias visuomenės individų asmeniniam gyvenimui, sveikatai ir bendrai gerovei pagerinti.

Taigi, kas yra etika? Etika - filosofijos šaka, studijuojanti moralinius sprendimus ir jų pagrindimus. Dilema - situacija, reikalaujanti rinktis tarp dviejų alternatyvų su galimom nemaloniom pasekmėm. Taigi, etinė dilema yra situacija, kurioje sprendimas reikalauja moralinio pagrindimo. It pasirodymas organizacijose pateikia naujas, mažai suprantamas galimybes neetiškam elgesiui, apie kurias retai diskutuojama.

Etika informacinėse technologijose - problema, kelianti vis didesnį susidomėjimą. It vartotojai ir kūrėjai kartais patenka į ypatingas aplinkybes, sukeliančias dilemas, kurio turi būti gerai apgalvotos pasiekti etišką sprendimą. Viena iš problemų, susijusių su etika, yra ta, kad etika yra suprantama kaip religinis auklėjimas ir religinių minčių pritaikymas realiam gyvenimui. Tai nėra tiesa. Etiniai sprendimai ir pagrindimai yra paremti teisingumo ir naudingumo filosofijomis, tai yra, didžiausiu gėriu didžiausiam skaičiui žmonių. Etika reikalauja alternatyvų įvertinimo tikint žmonių lygybe ir kilnumu.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (6399 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulenis
  • Etiniai aspektai
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Etiniai aspektai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/etiniai-aspektai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:01
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo