Etiško sprendimo atvejo analizė


Apžvelgti situacijos faktai. Savivaldybės administracijos direktorius. Laikraštis „ Alytaus naujienos “. Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius. Savivaldybės administracijos direktorius. Alternatyva. Sprendimo paaiškinimas. Sprendimo įvertinimas.


2015 m. birželio 25 d. laikraštyje „Alytaus naujienos“ buvo publikuotas straipsnis „Tarybos narys įsidarbino Sporto ir rekreacijos centre“. Straipsnyje teigiama, kad buvęs Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius K. Ąžuolas, kurio kadencija baigėsi 2015 m. balandžio 16 d., šiuo metu eina šios savivaldybės tarybos nario pareigas. Duodamas interviu K. Ąžuolas sakė, kad Savivaldybei pavaldžioje viešojoje įstaigoje Alytaus sporto ir rekreacijos centre sporto bazių ir inžinerinių sistemų vyriausiojo specialisto darbą jam pasiūlęs Centro direktorius jam dar dirbant Administracijos direktoriumi, nes buvusi laisva vieta.

Centro direktorius galimai specialiai laikė laisvą sporto bazių ir inžinerinių sistemų vyriausiojo specialisto pareigybės etatą, kad pasibaigus K. Ąžuolo kaip Administracijos direktoriaus įgaliojimams ir kompensacijos mokėjimo terminui galėtų su juo sudaryti darbo sutartį minėtoms pareigoms eiti. Neatmestina galimybė, kad tokiais veiksmais Centro direktorius užsitikrino K. Ąžuolo palankumą vykdant jo vadovaujamos įstaigos veiklos priežiūrą bei kontrolę ir teikiant Savivaldybės tarybai svarstyti su šia įstaiga susijusius palankius tarybos sprendimų projektus.

  • Etika Analizė
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (741 žodžiai)
  • Justas
  • Etiško sprendimo atvejo analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Etiško sprendimo atvejo analizė. (2016 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/etisko-sprendimo-atvejo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:45
×