Etninių mažumų įtraukimas į VVF gyvenimą


Vadybos referatas.

Įvadas. Teorinė dalis. Projektinė dalis. Generavimo metodai. Sugeneruotos idėjos. Detalūs metodų sprendimo aprašymas. Išvados. Pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Mūsų darbo tikslas yra įtraukti kuo daugiau Etninių mažumų į Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakultetą. Šiame darbe mes spręsime problemas susijusias su šiuo uždaviniu, tokias kaip: kaip padidinti etninių mažumų skaičių, kaip ji išlaikyti bei kodėl yra tiek mažai etninių mažumų studentų verslo vadybos fakultete. Mes šiame darbe siūlysime savo įvairiais metodais sugeneruotas idėjas kaip šią problemą išspręsti efektyviausiai.

Verslo Vadybos Fakultetas, etninėm grupėm gali suteikti lengvai prieinamą mokslą, kurio pagalbą gali padėti sau susikurti šviesesne ateitį. Dėl priežasčių kurias nurodysime vėliau, mokslas Verslo Vadybos Fakultete, bus ypač patrauklus ir labai lengvai prieinamas kiekvienai Lietuvos etninei mažumai. Padidinus išsilavinusių žmonių skaičių tarp etninių mažumų, mes tikimės sumažinti skurdo ir nedarbo lygi tarp šių mažumų, bei sumažinti nedarbo lygi Lietuvoje.

Norėdami įtraukti etnines mažumas į Verslo Vadybos Fakultetą gyvenimą, mes naudodamiesi minčių generavimo metodais sugalvojome idėjų, kurių pagalbą galėtume tai įgyvendinti. Pirmiausiai pradėsime aprašydami metodus kurių pagalbą mes sugalvojome savo idėjas;

Proto šturmo (brainstorm) metodas. Mes pirmiausiai aptarėme ir iškėlėme problemą, o po to pateikėme įvairias idėjas tai problemai išspręsti, visas idėjas užrašėme ant popieriaus lapo ir aptarėme kurios bus tinkamiausios.

Minčių žemėlapis. Pirmiausiai užrašėme problemą popieriaus centre, tada visi grupės nariai pripiešdavo atšakas kurios yra susijusios su problema, suteikiančios idėjų išspręsti problemą. Naudojome 3 skirtingas spalvas, nes spalvos sužadiną kūrybiškumą. Kuo toliau nuo vidurio tuo šakos darydavosi plonesnės, o idėjos vis abstraktesnės.

Šešių skrybėlių metodas. Šis metodas mums leido supaprastinti kūrybinį procesą. Idėja labai paprasta, mums reikėjo mintimis užsidėti vieną iš šešių spalvų skrybėlę ir galėdavom mąstymą sukoncentruoti viena kryptimi. Mes šio metodo pagalba pažvelgėme į situaciją iš įvairių pusių

 • Vadyba Referatai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Skirmantė
 • 12 puslapių (1686 žodžiai)
 • Kolegija
 • Vadybos referatai
 • Microsoft Word 44 KB
 • Etninių mažumų įtraukimas į VVF gyvenimą
  10 - 5 balsai (-ų)
Etninių mažumų įtraukimas į VVF gyvenimą. (2016 m. Vasario 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/etniniu-mazumu-itraukimas-i-vvf-gyvenima.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 04:28