Europietiškas manikiūras


Saugus - europietiškas. Manikiūras. Kaip žinoma, egzistuoja keletas technologijų odelių pašalinimui europietiškas manikiūras. Europietiškas – saugus manikiūras pas mus yra atėjęs iš Europos. Pamirkius atsargiai atstumiama. Todėl būtina naudoti aliejų ar kremą odelėms. Europietiškas manikiūras mūsų šalyje tampa vis populiaresnis. Europietiškas manikiūras idealiai tinka vaikams. Senyvame amžiuje charakteringas nagų pasikeitimo rodiklis pirmiausia yra sausumo. Vyrų manikiūrui didelę reikšmę turi kokybė. Europietiško manikiūro minusas.


Kaip žinoma, egzistuoja keletas technologijų odelių pašalinimui: europietiškas manikiūras, kitaip dar vadinamas - nenupjautiniu, ir klasikinis manikiūras – nupjautinis. Meistras pats turi nustatyti odelės „diagnozę“, esančių būklę ir rekomenduoti vieną ar kitą manikiūro tipą.

Europietiškas – saugus manikiūras pas mus yra atėjęs iš Europos. Toks manikiūras reikalingas tiems, kurių plona odelė ar kraujagyslės randasi arti odos paviršiaus. Pasiruošimas saugiam manikiūrui prasideda nuo rankų dezinfekcijos tiek kliento, tiek meistro. Suteikiama nago forma. Užtepama priemonė odelių minkštinimui. Toliau atliekama maceracija, tai yra rankų mirkymas vonelėje su specialiu tirpalu ( muilu, rūgštiniu muilu).

Pamirkius atsargiai atstumiama odelė, apmirusios odos ląstelės pašalinamos mediniais pagaliukais, pagamintais iš apelsinmedžio ar bukmedžio, nespaudžiant matricos (nago šaknies). Skirtingai nuo klasikinio manikiūro (karpomos odelės), odelės ir raukšlių pašalinimo technologija vyksta be žnyplių pagalbos.

  • MS PowerPoint 4645 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (402 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Andželika
  • Europietiškas manikiūras
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Europietiškas manikiūras . (2020 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/europietiskas-manikiuras.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 06:43
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo