Europos kalbų diena minima kaip kultūrų įvairovės diena, ja skatinama mokytis kalbų. Kiek ir kodėl šiandienos žmogui reikėtų mokėti kalbų - Kalba, 7 kalbėjimas


Kiek ir kodel siandienos zmogui reikia moketi kalbu. Argumentuotai pasvarstikite kiek ir kodel siendienos zmogui reiketu moketi kalbu. Europos kalbu diena minima kaip kulturu ivairoves diena ja skatinama mokytis kalbu. Europos kalbu diena minima kaip kulturu ivairoves diena. ja skatinama mokytis kalbu. argumentuotai pasvarstykite kiek ir kodel siandienos zmogui reikia moketi. Eiropos kalbu diena minima kaip kulturu ivairoves diena. Europos kalbu diena minima kaip kurlturu ivairovea diena ja skatinama mokytis kalbu. Europos kalbų diena minina kaip kultūrų įvairovės diena,ja skatinama mokytis kalbų. argumentuotai pasvarstykite,kiek ir kodel siandienos žmogui reikėtų mokėti. Europos kalbu diena kalbejimas lietuviu. Kiek ir kodėl šendienos žmogui reikėtų mokėti kalbu. Europos kalbų diena minima kaip kultūrų įvairovės diena, ja skatinama mokytis kalbų. argumentuotai pasvarstykite, kiek ir kodėl šiandienos žmogui reikėtų mokėti.

10 klasės kalbėjimo potemė 2016 metams. Kalba 7 potemės kalbėjimo pavyzdys su išplėstiniu planu, šaltiniais. Potemė apie Europos kalbų dieną ir apie tai kiek ir kodėl kalbų reikėtų mokėti šiandienos žmogui.

7. Europos kalbų diena minima kaip kultūrų įvairovės diena, ja skatinama mokytis kalbų. Argumentuotai pasvarstykite, kiek ir kodėl šiandienos žmogui reikėtų mokėti kalbų.Labai smagu žiūrėti kaip Europos šalys bando apsijungti, draugauti, pažinti vieni kitų kultūras, kalbas ir bendrauti tarpusavyje. Vienas iš renginių skatinančių šią vienybę, kultūrų įvairovę yra Europos kalbų diena. Ši diena skątina jaunus ir vyresnius žmones mokytis kalbų.

Renginys organizuojamas Rugsėjo 26 d. visoje Europoje. Rengiamos konferencijos, televizijos ir radijo laidos, užsiėmimai vaikams. Prie šios iniciatyvos prisideda ir valdžia.

Visais laikais kalbų mokėjimas rodė žmogaus išprusimą, intelektualumą. Žmogus mokantis daug kalbų automatiškai gali gyventi ir dirbti visose šalyse, kurių kalbas jis moka, susikalbėti ir bendrauti su kitų tautų žmonėmis visame pasaulyje. Juk daug maloniau, kai į Lietuvą atvykęs užsienietis moka pasakyti bent keletą žodžių lietuviškai. tai rodo jo pagarbą mūsų kultūrai, kalbai ir visiems lietuviams. Tokį žmogų imame laikyti savu ir gerbti. O jeigu jis laisvai kalba lietuviškai, gali gyventi su mumis kartu. Tą patį matome ir su lietuviais gyvenančiais svetur, kol jie nemoka kalbos yra labai sunku susirasti darbą, draugų, jie jaučiasi vieniši. Tačiau tik išmokus kalbą atsiveria visos galimybės. Kitaip tariant, kalba tai yra raktas į tautos kultūrą ir bendravimą. Todėl, mano manymu kuo šiandienos žmogus moka daugiau kalbų tuo yra geriau.

Šiandien kalbėdamas išplėsiu savo mintį ir argumentuotai pristatysiu savo pasvarstymus apie tai kiek kalbų reikėtų mokėti šiandienos žmogui ir kodėl.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1167 žodžiai)
  • Mokykla
  • Europos kalbų diena minima kaip kultūrų įvairovės diena, ja skatinama mokytis kalbų. Kiek ir kodėl šiandienos žmogui reikėtų mokėti kalbų - Kalba, 7 kalbėjimas
    9.8 - 8 balsai (-ų)
Europos kalbų diena minima kaip kultūrų įvairovės diena, ja skatinama mokytis kalbų. Kiek ir kodėl šiandienos žmogui reikėtų mokėti kalbų - Kalba, 7 kalbėjimas. (2016 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/europos-kalbu-diena-minima-kaip-kulturu-ivairoves-diena-ja-skatinama-mokytis-kalbu-kiek-ir-kodel-siandienos-zmogui-reiketu-moketi-kalbu-kalba-7-kalbejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:38
×