Europos kalbų diena skaidrės


Europos kalbų diena. Kas Tai? Europos Sąjungoje švenčiama. Kas dalyvauja? 2001 metais šis renginys įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Kaip švenčiaMA? Kiekvienoje dalyvaujančioje šalyje yra organizuojami renginiai. Yra rengiamos paskaitos ir konferencijos kuriose susirenka įvairių kalbų filologai. Tai įdomu! Ši šventė nėra vien tik apie kalbas. Mes, lietuviai, taip pat turime tautiškų ir mums būdingų patiekalų. Nors ir netradicinis, net Lietuvai ir Europai nebūdingas. Kaip švenčiama Lietuvoje? Šventė taip pat aktuali ir tarp niūrių lietuvių. Lietuvių kalbos šventė. Šia švente taip pat yra paminima Lietuvos nepriklausomybės diena. Apibendrinimas. Europos kalbų šventė yra puikus pavyzdys žmonių noro mokytis. Šaltiniai.


Kiekvienoje dalyvaujančioje šalyje yra organizuojami renginiai, kurie pritraukia daugumos žmonių dėmesį lankytinose vietose. Latvijoje rengiamos užsienio kalbų pamokos mažiems vaikams. Maltoje rengiamos Europos kalbų žinių viktorinos. Lenkijoje rodomi filmai, spektakliai, animaciniai filmai, kuriuose kalbama kitomis Europos kalbomis.

Yra rengiamos paskaitos ir konferencijos kuriose susirenka įvairių kalbų filologai. Atliekami kitų šalių koncertai. Rengiami nemokami užsiėmimai vaikams ir visai šeimai.

Ši šventė nėra vien tik apie kalbas, bet ir apie šalių kultūrą ir maisto ypatumus. Daromos maisto iš kitų šalių degustacijos.

Mes, lietuviai, taip pat turime tautiškų ir mums būdingų patiekalų:.

Nors ir netradicinis, net Lietuvai ir Europai nebūdingas, bet labai populiarus maistas - KEBABAS.

  • MS PowerPoint 9173 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (333 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gytis
  • Europos kalbų diena skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Europos kalbų diena skaidrės. (2019 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/europos-kalbu-diena-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 02 d. 13:22
×
124 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo