Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelis


Efqm modelis. Kokybes vadybos modelis. Europos kokybes vadybos fondas. Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelio privalumai ir trūkumai. Europos kokybės valdymo fondas. Europos verslo tobulumo modelis trukumai ir privalumai. Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelio reikalavimai 2010. Efqm ataskaita. Europos kokybės vadybos fondo verslo tobulumo modelis (efqm). Europos kokybės valdymo fondo tobulumo modelis.

Įvadas. Efqm principai. Efqm verslo meistriškumo modelis ir veikimas organizacijoje. Efqm modelio įgyvendinimas. Efqm trūkumai. Efqm privalumai. Išvados. Literatūros sąrašas. Šio darbo tikslas aptarti EFQM principus, kaip ji veikia, kaip ši sistema turėtų būti įdiegiama organizacijose, kokie EFQM privalumai ir trūkumai. Konkurencinėje kovoje dėl vartotoju, išteklių ir pan. dalyvauja kiekviena organizacija nepriklausomai nuo to, kiek metų ji gyvuoja. Pripažįstama, kad net viešojo sektoriaus organizacijos – universitetai, mokyklos, sveikatos apsaugos įstaigos veikia konkurencijos aplinkoje. Šiuolaikiniai globaliniai, socialiniai ir ekonominiai procesai, technologinė pažanga aštrina konkurencinę kovą, todėl organizacijos turėtų ieškoti galimybių stiprinti konkurencinį pajėgumą. Konkurencinį pajėgumą apsprendžia organizacijos kompetencija. Jei organizacijos pajėgs geriau tenkinti vartotojų poreikius ir lukesčius, palyginus su konkurentais, organizacijos bus potencialiai konkurencingesnės rinkoje. Vadyba susijusi su žmonių ir kitų išteklių organizavimu. Kaip tai galima padaryti? Kada tai darau gerai, kada blogai? Galima būtų atsakyti, kad jei aš, kaip vadovas turiu savo sistemą, kuri mano įmonėje veikia ir duoda ilgalaikius rezultatus, reiškia vadyba turėtų būti gera. Ir priešingai, jei „vežimą stumdau į vieną ar kitą pusę“, „gesinu gaisrus“, reiškia, kad vadyba silpna ir joje nėra jokios sistemos.Taigi, atsakymas – reikia turėti sistemą.

Konkurencinėje kovoje dėl vartotoju, i

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (1317 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ugne
  • Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelis
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelis. (2011 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/europos-kokybes-vadybos-fondo-tobulumo-modelis.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:31
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo