Europos kultūra skaidrės


Europos Kultūra. Europos Religijos. Europos tradicinės šventės. Europos Architektūra. UNESCO įtraukti paveldai. Heraklio bokštas, Ispanijoje. Pizos bokštas, Italija. Las Médulas, Ispanija. Versalio rūmai, Prancūzija. Agteleko karsto ir Slovakijos karsto urvai. Europos tradiciniai patiekalai. Estija-marinuotas ungurys. Latvija-kmynų sūris. Lenkijos-balandėliai. Lietuva-cepelinai. Europos menas. Baroko menas. Gotikos menas. Klasicizmo menas. Romantizmo menas. Renesanso menas. Europos kalbos. Slovakų. Latvių. Rusų. Lietuvių.

Europoje labiausei paplitusos šventes yra: Kalėdos, Naujieji metai, Užgavėnės, Velykos ir Melagio diena.

Kaip ir tradicijos, taip ir tradiciniai patiekalai Europoje labai skiriasi. Štai keletas kai kurių Europos šalių tradicinių patiekalų:.

Nuo seno Europoje vyravo daug skirtingų meno rūšių.Žymiausios jų yra:Barokas, Gotika, Klasicizmas, Romantizmas bei labiausiai pasyžimėję laikotarpis ne tik Europos,bet ir pasaulio isrorijoje,laikotarpis-Renesansas. Kiekviena jų paliko šedevrus, kurios byos apie savo būvimą praeityje.Dabar dėl valstybių įvairovės,Europoje yra paplitę labai daug meno rūšių.

  • MS PowerPoint 3093 KB
  • 2016 m.
  • 27 puslapiai (216 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kornelijus
  • Europos kultūra skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Europos kultūra skaidrės. (2014 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/europos-kultura-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 27 d. 04:27
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo