Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas


Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas. (ERPB). Istorija. Kas tai? Struktūra. ERPB prezidentas – Suma Chakrabarti. Banko veikla. Bankas finansuoja šias sritis. Kur? Erpb Lietuvoje. Projektai Lietuvoje. 2005 m. Sektoriai. Išvada. Dėkui už dėmesį.

Valdytojų Taryba – tai aukščiausias valdymo organas. Ją sudaro po vieną visų banko narių atstovą ir jo pakaitinį. Direktorių Taryba tiesiogiai vadovauja banko veiklai. Ją sudaro 23 nariai, kuriuos trejiems metams renka Valdytojų Taryba. 12 departamentų Būstinė yra Londone, Jungtinėje Karalystėje.

Prezidentą ketveriems metams skiria Valdytojų taryba, o jo pavaduotojus – Direktorių Taryba.

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas teikia finansavimą kitiems bankams, pramonės ir verslo įmonėms ir investuoja į jau esamas bendroves. Šis bankas taip pat dirba su valstybinėmis įmonėmis.

Kiekvienas iš šio banko projektų yra pritaikytas prie kliento poreikių ir konkrečios padėties šalyje, regione ir sektoriuje. Tiesioginės investicijos paprastai svyruoja nuo 5.000.000 € iki € 230,000,000. Teikia paskolas 10-15 metų. Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas teikia paskolas ir nuosavo kapitalo finansavimą, garantijas, prekybos finansavimą. Paprastai finansuoja iki 35 procentų visų projekto išlaidų Bankas gali finansuoti, suteikti paskolas be atitinkamų šalių vyriausybių garantijų; Mažesni finansiniai projektai (mažiau nei 5 mln. eurų) įgyvendinami padedant finansiniams tarpininkams per kredito linijas.

Bankas investuoja tik į projektus, kurie negalėjo kitaip pritraukti finansavimo tomis pačiomis sąlygomis . Kiekvienam projektui priskiria specialistų komandą , turinčią specifinių sektorių , regionų, teisinius ir aplinkosaugos įgūdžiu. Bankas taip pat tvarko šešis branduolinės saugos ir eksploatavimo nutraukimo fondus. Didžiausias iš jų yra už didžiausio Černobylio reaktoriaus sunaikinimą ir aplinkosaugą.

  • Finansai Skaidrės
  • MS PowerPoint 1185 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (662 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas
    10 - 4 balsai (-ų)
Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/europos-rekonstrukcijos-ir-pletros-bankas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 17:01
×