Europos ekonominė bendrija Europos Sąjunga


Europos ekonominė bendrija tikslai. Ekonomika europos sąjungoje skaidres. Europos ekonomines bendrijos.

Europos ekonominė bendrija (Europos Sąjunga). Europos bendrija ir jos tikslai. Dvylika jos narių valstybių ir 340 milijonų sprendė, kad jie, dirbdami kartu, geriau apgins savo interesus! Efektyvesne jėga, užtikrinančia taiką, demokratiją ir teisinį šame pasaulyje. Tai reiškia, kad, panaudojant suvienytas tinęs institucijas, kolektyviai priimami nutarimai nariams vals neprarandant individualizmo bei kultūrinės savasties. Bendrija nariai valstybės remia demokratiją ir teisingumą, gerbia teises.

Po iipasaulinio karo europos valstybės turėjo vienytis, atstatytų sugriautą ūkį ir pradėtų konkuruoti pasau<.

Europos bendrijos vystymasis iki šiol visa tai prasidėjo 1952 metais, kai prancūzija, belgija, vol italija, liuksemburgas ir nyderlandai įkūrė europos anglies ii no bendriją. Šie šeši nariai pradininkai 1957 metais pasirašė žinomą romos sutartį, sukurdami europos ekonomine bene 1958 m. Europos branduolinės energijos bendriją. Šiandien šie bendrijos tiesiog vadinamos europos bendrijos vardu (ei community) arba eb.

Bendrijos nariais 1973 m. Tapo danija, airija ir didžioji brita-•ja 1981 m. — graikija, 1986 m. — ispanija ir portugalija. Tuo h'du eb išsiplėtė iki dvylikos narių (nueuropos komisija yra vykdomasis padalinys, sudarytas iš 17 narių, iš kurių kiekvienas yra prisiekęs būti nepriklausomu nuo savo vyriausybės, kurios jie yra paskirti.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (403 žodžiai)
  • Vaidevutis
  • Europos ekonominė bendrija Europos Sąjunga
    10 - 2 balsai (-ų)
Europos ekonominė bendrija Europos Sąjunga. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/europos-sajunga-ekonomine-bendrija.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 10:01
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo