Europos sąjungos ES bendroji rinka


Europos sąjungos bendroji rinka. Testai apie europos sajunga. Vidaus rinka-bendroji rinka. Referatai apie europos sajunga. Europo sajungos bendroji rinka. Bendroji kapitalo rinka referatai. Europos sąjungos bendroji rinka. "testai apie europos sąjungą". Es testas laisvės. Europos sąjungos bendra rinkos samprata.

Įvadas. Ekonominė integracija ir jos formos. Bendrosios rinkos samprata. Bendrosios rinkos privalumai ir trūkumai. Euro vaidmuo europoje ir pasaulyje. Bendrosios rinkos apsauga. Keturios laisvės. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas – išsiaiškinti, kas yra bendroji rinka ir kaip ji veikia. Norint suprasti, kaip veikia europos sąjungos vidaus rinka ir ką narystė joje reiškia, pirmiausia reikia išsiaiškinti keletą pagrindinių sąvokų.

Ekonominė integracija – tai pastovių ekonominių ryšių tarp valstybių plėtra, jungianti valstybių ekonomiką į bendrą ūkinį darinį.

Ekonominę integraciją bendrai galima apibrėžti kaip kliūčių tarptautinei prekybai, , mainams tarp skirtingose šalyse esančio pardavėjo ir pirkėjo, šalinimą ir vykdomos ekonominės politikos skirtingose šalyse derinimą. Toliau pažengusi integracija apima ne tik kliūčių prekybai šalinimą, bet ir kliūčių žmonių judėjimui ar paslaugų teikimui panaikinimą.

Pagrindinis ekonominės integracijos rezultatas - didėjanti prekyba, kapitalo ir žmonių judėjimas. Jau daugiau nei pusę šimtmečio pasaulio valstybės po truputį mažina importo muitus ir kitus tarpusavio prekybos ribojimus, kadangi laisvesnė prekyba reiškia didesnį prekių pasirinkimą ir augančią gyventojų gerovę.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 33 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (3804 žodžiai)
  • Estella
  • Europos sąjungos ES bendroji rinka
    10 - 1 balsai (-ų)
Europos sąjungos ES bendroji rinka. (2012 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/europos-sajungos-es-bendroji-rinka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:07
×