Europos sąjungos struktūrinių fondų parama Klaipėdos miesto viešajam sektoriui ir miesto infrastuktūrai


Ekonomikos referatas.

Įvadas. Europos struktūrinių ir investicinių fondų apžvalga. Europos regioninės plėtros fondas. Europos socialinis fondas. Sanglaudos fondas. Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai. Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondas. Es struktūrinių fondų parama klaipėdos regionui. Viešosios turizmo infrastruktūros ir paslaugų plėtra Klaipėdos mieste, remiama ES paramos fondų. Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu, remiamas ES paramos fondų. Ekologinio (pažintinio) turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimas ir plėtra Klaipėdos mieste, remiama ES fondų. Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra Klaipėdos mieste, remiama ES fondų. Išvados. Literatūra.


Tikslas šiame referate - plačiau apžvelgti ES struktūrinius fondus, jų vykdomą veiklą, teikiamą praktinę naudą, bei skirtumus.

Papasakoti apie ES struktūrinius fondus.

Pasistengti apžvelgti bei įvertinti vykdomas numatytas stuktūrines investicijas Klaipėdos miestui, finansuojamas ES struktūrinių fondų.

parama mažosioms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ);

,,Pagal šį Reglamentą 2007–2013 m. daugiausia dėmesio buvo skiriama trims kaimo plėtros politikos kryptims:

žemdirbystės ir miškininkystės sektorių konkurencingumui didinti;

ES struktūrinių fondų parama Klaipėdos regionui

Klaipėdos apskritis pagal ekonominį išsivystymą yra viena stipriausių tarp Lietuvos apskričių, tačiau regiono viduje skirtumai tarp savivaldybių yra pakankamai dideli. Silpniausiais ekonominiais ir socialiniais išsivystymo rodikliais Klaipėdos regione pasižymi Skuodo rajono savivaldybė, Vyriausybės nutarimu pripažinta problemine teritorija. Skuodo rajono savivaldybei planuojamu laikotarpiu pagal Skuodo rajono savivaldybės – probleminės teritorijos plėtros 2008-2010 metų ir 2011-2013 metų programas skiriamos investicijos problemiškiausioms sritims finansuoti.

Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu, remiamas ES paramos fondų

Ekologinio (pažintinio) turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimas ir plėtra Klaipėdos mieste, remiama ES fondų

Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra Klaipėdos mieste, remiama ES fondų

Išnagrinėjus keletą Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis remiamų projektų Klaipėdos mieste, tapo aišku, jog toks didžiulis finansavimas ir parama yra labai reikalinga Klaipėdos miestui, jo infrastruktūrai gerinti, viešajam sektoriui modernizuoti. Šie projektai ne tik gražina, tobulina miestą, bet ir padeda pritraukti naujų užsienio investicijų, kurios taip pat yra labai svarbios miesto gerovės ateičiai.

 • Ekonomika Referatai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Giedrė
 • 14 puslapių (2818 žodžių)
 • Universitetas
 • Ekonomikos referatai
 • Microsoft Word 42 KB
 • Europos sąjungos struktūrinių fondų parama Klaipėdos miesto viešajam sektoriui ir miesto infrastuktūrai
  10 - 7 balsai (-ų)
Europos sąjungos struktūrinių fondų parama Klaipėdos miesto viešajam sektoriui ir miesto infrastuktūrai. (2016 m. Gegužės 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/europos-sajungos-strukturiniu-fondu-parama-klaipedos-miesto-viesajam-sektoriui-ir-miesto-infrastukturai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 10:56