Eutanazija etikos skaidrės


Eutanazija – žmogaus teisė. į orią mirtį? Įžanga Trumpa eutanazijos istorija Eutanazija – žudymas ar pagalba. Įžanga. Žmogaus eutanazija – sąmoningas žmogaus gyvybės atėmimas kiek įmanoma švelnesnėmis priemonėmis. Trumpa eutanazijos istorija. Senovės graikai netikėjo. Krikščionybė iš esmės pakeitė požiūrį į gyvybės vertę. T. Moras ir F. Baconas skiria fizinę ir dvasinę eutanaziją. Apie eutanaziją. Savanoriškos ir nesavanoriškos eutanazijos skirtis Eutanazija savanoriška vadinama tuomet. Aktyvios ir pasyvios eutanazijos skirtis Aktyvios eutanazijos sąvoka suponuoja tam tikro veiksmo. Eutanazija – žudymas ar pagalba? Kas humaniškiau – leisti nepagydomiems ligoniams kankintis. Eutanazija paprastai suprantama kaip rami ir lengva mirtis (gr. Argumentai "Už". Gailestingumas, geradarystė ir utilitarizmas Be abejo. Pagarba autonomijai ir gyvenimo kokybės problema Autonomijos argumentas stipriausiai pagrindžia savanorišką eutanaziją teigiama. Argumentai "Prieš". Gyvybės vertė Šis argumentas nėra pagrįstas besąlygiškos gyvybės vertės teigimu. "Stataus šlaito" argumentas arba piktnaudžiavimo pavojus Šio argumento esmė ta. Kodėl negalima leisti įteisinti eutanazijos. Šiandien Lietuvoje kiekvienas žmogus. Apibendrinimas. Iš pradžių atrodo. Literatūra.


Įžanga Trumpa eutanazijos istorija Eutanazija – žudymas ar pagalba? Argumentai "už" ir "prieš" Kodėl negalima leisti įteisinti eutanazijos Apibendrinimas Literatūra.

  • MS PowerPoint 202 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1423 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Viltė
  • Eutanazija etikos skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Eutanazija etikos skaidrės. (2017 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/eutanazija-etikos-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 27 d. 22:10
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo