Eutanazijos rūšys ir reikšmė


Eutanazija. Pavadinimas yra kilęs iš dviejų graikiškų žodžių eu ir thanatos. Eutanazijos rūšys. Aktyvi eutanazija pasyvi eutanazija norima. Eutanazija Europoje. M. Balandžio mėn. Nyderlandai tapo pirmąja Europos šalimi. Dalyje valstybių, tarp jų ir Lietuvoje. Už ar prieš? Daugelis žmonių mano, kad eutanazija yra gana lengvas ir paprastas kančių užbaigimo nuosprendis. Eutanazija ir krikščionybė. Su šiuo naujuoju įstatymu mes apleidžiame pažeidžiamiausius ir trapiausius kaimynus. Video. Šaltiniai.


Aktyvi eutanazija pasyvi eutanazija norima, arba valinga, eutanazija nenorima, arba nevalinga, eutanazija prievartinė eutanazija.

2001 m. balandžio mėn. Nyderlandai tapo pirmąja Europos šalimi, legalizuojančia eutanaziją ir savižudybę. Nuo 2002 m. Sausio mėn. Buvo priimti griežti Nyderlandų konstituciniai teisės aktai, pagal kuriuos regioniniai eutanazijos komitetai, sudaryti iš teisėjų, medicinos ir etikos specialistų, padedami antrosios medicininės nuomonės, gali suteikti nepagydomų pacientų prašymus (įskaitant vaikus, vyresnius nei 12 metų ir 15 m. su tėvų sutikimu), kad medicinos ekspertas sutrumpintų prašiusiojo gyvenimą.

Daugelis žmonių mano, kad eutanazija yra gana lengvas ir paprastas kančių užbaigimo nuosprendis, kad tai nėra etiškai teisinga išeitis. Kai nebelieka vilčių bei medicininių būdų išgyventi/ gyventi pilnai patogų ir reikiamą gyvenimą, tokia galimybė kaip eutanazija yra vienas iš realistiškiausių ir patogiausių nuospendžių.

  • MS PowerPoint 219 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (323 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kornelija
  • Eutanazijos rūšys ir reikšmė
    10 - 3 balsai (-ų)
Eutanazijos rūšys ir reikšmė. (2019 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/eutanazijos-rusys-ir-reiksme.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 00:52
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo