Evoliucija nuo žuvies iki žmogaus


Iškastinių žuvų kaulai padeda suprasti. Pirmosios žuvys (grupės. Tiktaalikas – tarpinė grandis tarp žuvies ir primityvaus. sausumos stuburinio. Kaip ir žuvis, ji buvo žvynuota ir turėjo plėviškus pelekus. Tiktaaliko kūno sandara taip pat leido atlikti šį mankštos pratimą. Priekinių galūnių griaučių vystymasis nuo žuvies iki žmogaus. Mokslininkas nustatė. Švedų paleontologo grupės. Visi reguliuojantieji genai, nulemiantys pirštų, riešo. Tada mokslininkas ištyrė, kas nutinka ląstelėms abiejose šios užtvaros pusėse. Dantys tapo ne tik visiškai naujos gyvensenos pradininkais. Dantys, pieno liaukos, plunksnos ir plaukai vystosi sąveikaujant odos sluoksniams. ODA Plaukai plunksnos pieno liaukos dantys plaukai plunksnos pieno liaukos dantys. Kaip jau matėme, pagrindinė žmogaus galvos sandaros paslapties dalis slypi žiaunų lankuose – embriono sustorėjimuose. Kiekvieno gyvūno –. Dabartis Svarbiausių Žemės gyvybės istorijos pirmieji šiuolaikiniai žmonės įvykių laiko skalė. Genealoginis žmogaus medis, pradedant medūzomis. Žmogaus genomą sudaro 30-35 tūkstančiai genų.

Tiktaalikas – tarpinė grandis tarp žuvies ir primityvaussausumos stuburinio.

Kaip ir žuvis, ji buvo žvynuota ir turėjo plėviškus pelekus. Tačiau galva plokščia, su kūnu ją jungė kaklas. Tai sausumos stuburiniams būdingi požymiai. Be to, pelekas sudarytas iš kaulų, atitinkančių žastą, dilbį ir netgi kai kuriuos riešakaulius. Ir, negana to, šios iškasenos kaulai sujungti sąnariais: pečių, alkūnių ir riešų. žuvis be kaklo Šis paveikslas paaiškina viską apskrita galva, akys šonuose pelekai kaklas Fosilija plokščia galva, akys viršuje saviti pelekai kaklas sausumos keturkojis galūnės.

Mokslininkas nustatė, kad mūsų Žmogaus ranka rankos ir kojos, plaštakos ir pėdos atitinka bendrą daugeliui gyvūnų schemą. Jis patvirtino tai, ką anatomai žastikaulis alkūnkaulis stipinkaulis riešakauliai žinojo seniai – žmogaus rankos griaučiai ir pirštakauliai eina tam tikra seka: vienas petikaulis, du dilbio kaulai, devyni riešo kauliukai Plėšrusis dinozauras ir penki pirštai, sudaryti iš kelių nuosekliai sujungtų kaulų. Kojos Ruonis griaučių sandara yra panaši: vienas kaulas, du kaulai, daug kauliukų ir Paukštis penki pirštakauliai. Bendra stuburinių galūnių sandara: Driežas vienas kaulas, prie jo jungiasi du kaulai, Pterozauras prie pastarųjų jungiasi kauliukai, pastarieji baigiasi pirštakauliais. Pingvinas Šikšnosparnis kuprotasis banginis.

Visi reguliuojantieji genai, nulemiantys pirštų, riešo, žastikaulio ir dilbioformą, veikia tris–aštuonias savaites po apvaisinimo. Iš pradžių galūnės atrodotarsi mažyčiai pumpurėliai embriono paviršiuje.

  • MS PowerPoint 13615 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (1518 žodžiai)
  • Monika
  • Evoliucija nuo žuvies iki žmogaus
    10 - 3 balsai (-ų)
Evoliucija nuo žuvies iki žmogaus. (2015 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/evoliucija-nuo-zuvies-iki-zmogaus.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 19 d. 05:43
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!