Evoliucija pristatymas


Evoliucija. Kas yra Evoliucija?. Darvino idėja. Darvinas teisus. Evoliucijos įrodymai. Iškasenos. Gemalų panašumas. Skeletų panašumas. Rudimentiniai organai. Rudimentų pavyzdžiai. Evoliucijos eiga. Augalų evoliucijos svarbiausi momentai. Evoliucijos išlikimo mitas.

Prisitaikymo prie aplinkos teritorijoje gyvybės ivairovė laikoma procesu, kurį galime apibūdinti šiuolaikinės genetikos terminais. Dėl genetinių pakitimų atsiranda variacijos, iš kurių išsivysto naujos rūšys (rūšimi vadinama grupė, kurios nariai nesikryžmina su kitomis grupėmis, kad ir kiek jos panašios savo išvaizda).

Iki 1800 m. dauguma žmoniu manė, kad Žemei vos keli tūkstančiai metų. Jie taip pat manė, kad rūšis sukūrė Dievas ir kad jos nekinta.

Dabar geologai mano, kad Žemei daugiau nei 4 mlrd. metų. Jų nuomone, šiuolaikinius kalnus, dykumas ir vandenynus suformavo lėti, pamažu ir nenutrūkstamai vykstantys erozijos bei iškilimo procesai. Iš mažu vienaląsčių organizmų atsirado naujos gyvybės formos. Atsakydamos į aplinkos poveikius jos kito, sukurdamos ankstesnę ir dabartinę bioįvairovę.Tokias vyraujančias pažiūras į biologiją visiškai pakeitė Čarlsas Darvinas, Alfredas Volis ir kiti naujieji tyrinėtojai.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 567 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (769 žodžiai)
  • Diana
  • Evoliucija pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Evoliucija pristatymas. (2014 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/evoliucija-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:48
×