MS Excel


Excel lenteles. Excel konspektas. Pratybos microsoft excel 2010. Informatika/excel20004. Microsoft excel 2003 konspektas.

Programos excel mygtukų juostos. Dokumentų tvarkymo mygtukai(standard). Dokumento tvarkymo mygtukai (formatting). Figūrų piešimo mygtukai (drawing). Mygtukai paveikslėliams tvarkyti (picture). Mygtukai dokumentui rezervuoti (reviewing). Mygtukai diagramai tvarkyti (chart). Excel programos meniu komandos. Meniu file. Meniu edit. Meniu view. Meniu tools. Meniu format. Meniu insert. Meniu chart. Meniu data. Komandų įvedimas naudojant klavišų pagalbą. Klavišai darbui su lentelių rinkimu pradėti ir baigti. Klavišai lentelėms įterpti ir keisti. Klavišai žymekliui lentelėje ir lentelių rinkinyje perkelti. Klavišai duomenims lentelės laukelyje tvarkyti. Klavišai lentelės fragmentams ir duomenims pažymėti. Klavišai darbui su formulėmis. Klavišai duomenims į lentelės langelį įvesti. Klavišai pažymėtų lentelės laukelių turinio stiliui ir formatui nurodyti. Kiti klavišai. Klavišai darbui su sąrašu rengimo kortelėmis (data form). Klavišai darbui su diagramomis. Klavišai duomenims grupuoti. Tai naudinga žinoti. Kaip greitai susumuoti skaičius stulpeliuose ir eilutėse ? Kaip įterpti lentelės fragmentą į jau užpildyta lentelės vietą, nesunaikinant joje esančių duomenų ? Kaip įrašyti į laukelį didelius skaičius ? Kaip paspartinti darbą su didele lentele ? Kaip sukeisti lentelės stulpelius ir eilutes ? Kaip rašyti formulę, kad būtų lengviau pastebėti klaidas ? Kaip pagal diagramoje turimą duomenų seką numatyti ateitį ? Kaip greitai pratęsti didėjančių arba mažėjančių skaičių seką ?

Kaip įterpti lentelės fragmentą į jau užpildyta lentelį duomenų fragmento kampinįpažymi excel lenkopijuoja aukščiau esajei norite susumuoti lentelės stulpeliuose (eilutėse) esančius skaičius, pažymėkite laukelius po sumuojamais stulpeliais (greta eilučių) ir standartinių (standard) mygtukų juostoje paspauskite mygtuką autosum.

  • Microsoft Word 461 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (2613 žodžiai)
  • Ilzė
  • MS Excel
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
MS Excel. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/excel-2000.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 16:17
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo