Excel funkcijos referatas


Įvadas. Kas yra microsoft excel? Versijos. Excel funkcijų kategorijos. Suderinamumo funkcijos. Kubinės funkcijos. Duomenų bazės funkcijos. Gamybos proceso funkcijos. Datos ir laiko. Financinės. Informacinės funkcijos. Loginės funkcijos. Nuorodų funkcijos. Matematinės ir trigonometrinės funkcijos. Statistinės funkcijos. Teksto funkcijos. Vartotojo apibrėžtos funkcijos. Išvados. Literatūros sąrašas. Formulės. Figūra 1 Excel logotipas. Figūra 3 Kubinės funkcijos. Figūra 4. Duomenų bazės funkcijos. Figūra 5 Gamybos proceso funkcijos. Figūra 6 Datos ir laiko funkcijos. Figūra 7 Financinės funkcijos. Figūra 8 Informacinės funkcijos. Figūra 9 Loginės funkcijos. Figūra 10 Nuorodų funkcijos. Figūra 11 Matematinės ir trigonometrinės funkcijos. Figūra 12 Statistinės funkcijos. Figūra 13 Teksto funkcijos. Figūra 14 Vartotojo apibrėžtos funkcijos. Figūra 15 Diagramos.

XXI amžiuje apsieiti be kompiuterio pagalbos tampa beveik jau neįmanoma. Taigi yra sukurta daugybė kompiuterinių programų, kurios skirtos žmogaus darbui ir gyvenimui palengvinti. Microsoft Excel ir yra tokia programa. Šis referatas yra skirtas supažindinti žmones su daugeliu Microsoft Excel funkcijų, jų skirstymu ir naudojimu.

Excel programa sukurta supaprastinti žmogaus darbč, o daugybė įvairių funkcijų užtikrina, kad žmogaus darbas tikrai būtų supaprastintas.

  • Microsoft Word 256 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (2779 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mariuko
  • Excel funkcijos referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Excel funkcijos referatas. (2014 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/excel-funkcijos-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 12:08
×